2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
12-1-2014 : Nürnberg/D - CAC
Keurmeester : Mw. Schröter Gabriele/D
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 6 )
 
Reuen (6/7)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Klingsor's Dajosch
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18393
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Baage Gisela & Uwe
2 ZG  Rusich Chudesniy
Geb.: 10-02-2013   RKF : 3517798
(Rubin for Rusich x Rusich Sokolka)
Fokker : Korschunova Irina - Eig.: Gabrysch Andre
 
Intermediaire Klas (1/2)
1 U VDH
Razumov aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   OHZB : 1317
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Geisselhofer Anna-Sophia
afw  Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOB
Barnakov vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18165
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Schreck Stefan
2 U RVDH RCAC
Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
Teven (5/6)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Tahira aus dem Zarenreich
Geb.: 06-05-2013   VDH/DWZB B : 18435
(Raskor Kalinow x Ch. Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin & Alexander
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Alissa von Natalijnka
Geb.: 23-08-2012   VDH/DWZB B : 18343
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
3 ZG  Aponi von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   VDH/DWZB B : 18390
(Velikij Oleg x Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Forster Martina
 
Intermediaire Klas (0/1)
afw  Roxolana Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8062
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven