2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
15-12-2013 : Nantes/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Mw. Class Anne-Marie/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 

Reuen
CACS Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole - RCACS Giljay de l'Hermitage d'Eole
 

20 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 9 )
 
Reuen (9/11)
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U CACS-CACIB
Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Aristarh
Geb.: 05-05-2012   SF/FIN : 37420/12
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Bel Etual Romantika)
Fokker : Polichenko Daria - Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Goran du Joyau des Bois
Geb.: 28-12-2011   LOF : 016149/02897
(Empereur du Joyau des Bois x Vanouchka Az Aftab Faizabad)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mme Guillot Béatrice
 
Open Klas (4/6)
1 U RCACS-RCACIB
Giljay de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 23-10-2011   LOF : 016044/02985
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
2 U  Ch. Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy
Geb.: 10-09-2006   LOF : 014891/02678
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
3 U  Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
4 U  Fenris du Cot-Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015667
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Brondy Sylviane
afw  Gabon du Grand Fresnoy
Geb.: 14-02-2011   LOF : 015996
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
afw  Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
Teven (9/9)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF : 016299/03413
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Open Klas (4/4)
1 U CACS-CACIB BOB 2 BOG
Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 015684/03306
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
2 U RCACS-RCACIB
H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016187
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 U  F'Katja du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015759
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Debricon Sophie
4 U  Hortense de Beauharnais du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2012   LOF : 016136/03398
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Ex-Yougouslavie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015655/03266
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Berenica Izironk
Geb.: 08-02-2013   CMKU/B : 3260/13
(Allperi Highlands Heart x Ch. Teine Abracadabra)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Guillon Sylvie
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Inouchka d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016460
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 VB  Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven