2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
16-11-2013 : Kortrijk/B - CAC-CACIB Eurodogshow
Keurmeester : Dhr. Levente Miklos/HU
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
Foto : Rolf Niemann
 
CAC-CACIB BOB Ch. Mikolai aus dem Zarenreich - CAC-CACIB BOS Pretty Sally Ann at Zercark
 

27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 14 )
 
Reuen (12/13)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Cymabresjeva Osloeschnik
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883615
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
Open Klas (5/5)
1 U  Fazan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 21-05-2010   LOF : 015682/02864
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Renard Céline
2 U  Albaneiler The Mabinogion
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723001
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
3 U  Scheztaya Papa Was A Rolling Stone @ Zercark
Geb.: 17-08-2010   KC : REG AM 0901902
(Teine Chester Kalinow x Scheztaya In-your-mind)
Fokker : Håkansson Helena-M - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
4 U  Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
ZG  Everhill's Higgins Evgen
Geb.: 08-02-2011   SE : 25281/2011
(Evgeni Bistkupstwo x Everhill's Boom Like That)
Fokker : Wiren Anna-Parisa - Eig.: Priest Rosalind
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Albaneiler Epos Olloatir
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723003
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
3 U  Ch. Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
 
Veteranenklas (2/3)
1 U  Ch. Cymabresjeva Jarkov
Geb.: 29-07-2005   NHSB : 2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai x Ch. Afelia's Divania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Schroeder S. / Pans H.
2 ZG  MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greta
afw  MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rogiers Annie
 
Teven (11/14)
 
Jeugdklas (2/3)
1 U JBOB
Dvorets-Borzogo Barycha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894431
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Smit Anneke
2 ZG  Donskoi Tula At Zercark
Geb.: 07-02-2013   KC : REG AK 03785204
(Ch. Donskoi Asmodey x Ch. Miracle Moments Donskoi Polot)
Fokker : Foran Don - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
afw  Resch Wind Amara
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18326
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U RCAC-RCACIB
Cymabresjeva Orvania
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883620
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
2 ZG  H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016187
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (5/7)
1 U CAC-CACIB BOS
Pretty Sally Ann at Zercark
Geb.: 15-02-2009   KC : REG AK 0901548
(Dober-Kopp Foti Whisky x Rothesby Sholwood Phoebe)
Fokker : Letherbarrow D.B. - Eig.: Newsham Rebecca & Jeanette
2 U  Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 015684/03306
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
3 U  Ferrary White
Geb.: 09-10-2010   LOF : 015854/03322
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Dachawanka des Crocs de la Molière)
Fokker : Pauthier Myriam - Eig.: Mlle Renard Céline
4 ZG  Lynx Kizil Zabava
Geb.: 10-01-2011   NHSB : 2832684
(Lynx Moon Legend x Lynx Winds of Joy)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Smit Anneke
ZG  Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
afw  Borscana Excessive
Geb.: 24-07-2008   KC : AL0900681
(Ch. Borzowski's Golden Jubilee x Ch. Borscana WitchCraft)
Fokker : Edland / Sellin  - Eig.: Mme Worthy Linda / Mme Edland Lize
 
afw  Albaneiler Lady of The Lake
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723004
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 ZG  Ch. Albaneiler Belisama
Geb.: 05-09-2008   KC : 00723005
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
2 ZG  Ch. Gaïa de Xanishka
Geb.: 01-04-2011   LOF : 15936
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Belka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven