2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
16-11-2013 : Kortrijk/B - CAC KBWC-CRBL Belgian Top Sighthoundshow 2013
Keurmeester : Mw. Schröter Gabriele/D
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


BOB Fazan de l'Hermitage d'Eole
 

27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 18 )
 
Reuen (9/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Cymabresjeva Osloeschnik
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883615
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (5/5)
1 U CAC BOB
Fazan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 21-05-2010   LOF : 015682/02864
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Renard Céline
2 U  Albaneiler The Mabinogion
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723001
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
3 U  Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
4 U  Giljay de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 23-10-2011   LOF : 016044/02985
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
ZG  Everhill's Higgins Evgen
Geb.: 08-02-2011   SE : 25281/2011
(Evgeni Bistkupstwo x Everhill's Boom Like That)
Fokker : Wiren Anna-Parisa - Eig.: Priest Rosalind
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCAC
Ch. Albaneiler Epos Olloatir
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723003
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Vet.BOB Veteran BIS
Ch. Cymabresjeva Jarkov
Geb.: 29-07-2005   NHSB : 2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai x Ch. Afelia's Divania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Schroeder S. / Pans H.
Teven (14/18)
 
Babyklas (2/2)
1 VB Beste Baby Baby BIS
Izaïa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 16-06-2013   LOF : 16444/0
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 B  Ieva de Xanishka
Geb.: 01-07-2013   LOF : 016469
(Pagranitsjniki Aristoff x Ch. Belka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
 
Jeugdklas (4/4)
1 U  Berenica Izironk
Geb.: 08-02-2013   CMKU/B : 3260/13
(Allperi Highlands Heart x Ch. Teine Abracadabra)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Dvorets-Borzogo Basha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894430
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van der Meijden Ellen & Peter
3 U  Resch Wind Amara
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18326
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
4 U  Cymabresjeva Orvania
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883620
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016187
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (3/6)
1 U CAC BOS
Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 015684/03306
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
2 U RCAC
Ferrary White
Geb.: 09-10-2010   LOF : 015854/03322
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Dachawanka des Crocs de la Molière)
Fokker : Pauthier Myriam - Eig.: Mlle Renard Céline
3 U  Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
afw  Borscana Excessive
Geb.: 24-07-2008   KC : AL0900681
(Ch. Borzowski's Golden Jubilee x Ch. Borscana WitchCraft)
Fokker : Edland / Sellin  - Eig.: Mme Worthy Linda / Mme Edland Lize
 
afw  Albaneiler Coventina
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723006
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
 
afw  Guinee du Grand Fresnoy
Geb.: 11-06-2011   LOF : 15978
(Alkow av Fjascho x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Beaumont Perrine
 
 
Fokkersklas (1/2)
1 ZG  Ch. Belka de Xanishka
Geb.: 09-06-2006   LOF : 014798/03095
(Bojar-Buran Alexander x Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
afw  Jelka van Quazouraskaya
Geb.: 28-11-2010   LOSH : 1096164
(Ch. U'Alexei de Xanishka x Dunjaschka van Quazouraskaya)
F.&Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U  Ch. Albaneiler Belisama
Geb.: 05-09-2008   KC : 00723005
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
2 U  Ch. Gaïa de Xanishka
Geb.: 01-04-2011   LOF : 15936
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Belka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Uljana de Xanishka
Geb.: 30-09-2003   LOF : 014143
(Tsjerkaj du Bois St Lambert x Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven