2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
26-10-2013 : Hannover/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. van den Broek André/NL
Foto en resultaten : Eddy & Bianca Vanhoof-Bekers
 
 
 
VDH CAC-CACIB BH BOS Russian Pearl Sokolow - VDH CAC-CACIB BR BOB Art Deco du Grand Fresnoy
 

20 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 10 )
 
Reuen (9/10)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Katai Raschi-Pack-Buran
Geb.: 04-10-2005   VDH/DWZB B : 17517
(Ch. Klingsor's Ontario x Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Klingsor's Dajosch
Geb.: 21-03-2013   VDH/DWZB B : 18393
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Herold - Eig.: Baage Gisela
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Bojard Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18353
(Kornet iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Della Valle Chiara
 
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U VDH RCAC
Rodja aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18305
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U RVDH
Asterion Izironk
Geb.: 21-04-2012   CMKU/B : 3181-12
(Oleg Kalinow x Foxey Lady Bistkupstwo)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
afw  Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH RCACIB
Ch. Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore
 
2 U RVDH
Ch. Maxim Raschi-Pack-Buran
Geb.: 11-06-2008   VDH/DWZB B : 17855
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC-CACIB Beste Reu - BOB
Ch. Art Deco Nijinski Ballet
Geb.: 03-06-2006   CMKU/B : 2407/06
(Ch. Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Burianova Lenka - Eig.: Klug Margrit / Burianova Lenka
 
 
Open Klas (1/1)
1 U VDH
Berendaij vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18166
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Grüssing Hannelore
 
Teven (9/10)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB   Anice bely Beljajew
Geb.: 20-04-2013   
(Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi x Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Bagena Legenda Rossij
Geb.: 24-08-2012   VDH/DWZB B : 18354
(Kornet iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Triscornia Alina
 
2 ZG  Alissa von Natalijnka
Geb.: 23-08-2012   VDH/DWZB B : 18343
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Beluga Archangelika
Geb.: 08-03-2012   CLP/B : 3143
(Lynx Magic Stone x Phädra Fi-It)
Fokker : Rozsivalova Olga - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH RCACIB
Ch. Rasswet's Camee
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17934
(Rasswet's Burattino x Vasilisa Prekrasnaya iz Podnebesija)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Winter Anke
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Turgai's Koura
Geb.: 19-02-2009   VDH/DWZB B : 17974
(Turgai's Eristo x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Spohr Barbara / Schmidt Frank
 
 
Open Klas (3/4)
1 U VDH CAC-CACIB Beste Teef - BOS
Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
2 U RVDH RCAC
Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi
Geb.: 20-07-2008   VDH/DWZB B : 17871
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Metzdorf Claudia
 
3 U  Jelistaz Venancia
Geb.: 22-06-2011   S : 46493/2011
(Jelistaz Painted Pelgrim x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Winter Anke
 
afw  Adasha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18259
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven