2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
5-10-2013 : Tüttleben/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Sistermann Elmar/D
Resultaten en foto's : Christiane Schön
 
27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 14 )
 
Reuen (12/13)
 
Veteranenklas (1/2)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Chopin z Bilmy
Geb.: 12-06-2005   VDH/DWZB B : 17697
(Ch. Ischyma Carat x Cordova Fabrege)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: Sander / Kirsch & Seidel
afw  Ch. Zloty Laur Stepowy Goniec
Geb.: 29-09-2004   VDH/DWZB B : 17698
(Russkiy Standart Arlekin x Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Rasswet's Diandro
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18380
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Kühn Andrea
 
2 VB  Rasswet's Dante
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18379
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Gums Angelika
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Alarich von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18275
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Schneider Martina
2 U RVDH
Rimskij aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18303
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Gligoric Milorad / Hartig Sabine
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Reu
Ch. Cedar Noir Royal Lily
Geb.: 14-11-2009   CMKU/B : 2875/09
(Donskoi Borietz x Charyzma Chwili Polot)
Fokker : Portesova Alena - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
2 U RVDH
Ch. Cyparus Mierzalosc Borzoi
Geb.: 25-07-2007   VDH/DWZB B : 17761
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Metzdorf Claudia
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Zoiboyz Perfect Storm v. Rosehill
Geb.: 08-07-2005   VDH/DWZB B : 17541
(Silkenswift Ambassador x Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : Tabner S. / Golcher T. / Thompson C. - Eig.: Kohl Dagmar
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Avant-Garde Art Brokat
Geb.: 04-07-2011   VDH/DWZB B : 18242
(Turgai's Jarkij x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Schüler Karl-Herman
2 U RVDH RCAC
Luke Skywalker z Bilmy
Geb.: 17-02-2011   CMKU/B : 3009/11
(Ischyma Maxim x Ajka z Murky)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: Sander Kirsi / Kirsch Evelyn
3 U  Yegor Spirit of the Tsar
Geb.: 18-08-2010   OHZB : BAR 1278
(Izumrud iz Krylatoi Legendy x Abrakadabra Nijinski Ballet)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Kain Maria
Teven (13/14)
 
Puppyklas (3/3)
1 VB Puppy BIS
Rasswet's Davina
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18385
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Kühn Andrea
2 VB  Bilans No Doubt
Geb.: 01-04-2013   PKR.X : 8351
(Yermoloff's Majakovski x Bilans It's Incredible)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Achenbach Melanie
 
3 VB  Rasswet's Diva
Geb.: 02-03-2013   VDH/DWZB B : 18382
(Karamasov aus dem Zarenreich x Rasswet's Belana)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Kühn Andrea
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB Junior BIS
Roxolana Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8062
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Ischyma Umniza
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18313
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schulz Alexander
2 U RVDH
Alfryda von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18277
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Mühlau Ulrike
 
 
Kampioensklas (2/3)
1 U VDH Beste Teef - BOB
Ch. Haryna Wolfskaïa
Geb.: 29-03-2008   VDH/DWZB B : 17909
(Patchkov de Tchesskaïa x Troykaia Polozovich Chernitsa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Statti Joe & Carmen
 
2 U RVDH
Ch. Aida z Brnova
Geb.: 18-10-2010   CLP/B : 2966
(Allperi Highlands Heart x Paloma Fi-It)
Fokker : Slovackova Barbora - Eig.: Kain Maria
afw  Ch. Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH RCAC
Carija od Podhorniho Vrchu
Geb.: 24-02-2008   VDH/DWZB B : 17988
(Alexandr od Podhorniho vrchu x Stepanida de Nikolaïev)
Fokker : Vodicka Petr - Eig.: Kohl Dagmar
 
2 U RVDH
Dascha du Clos des Sabines
Geb.: 04-05-2008   SHSB/LOS : 674536
(Patchkov de Tchesskaïa x Belianka Wolfskaïa)
Fokker : Boillon Pascal & Claudine - Eig.: Statti Joe & Carmen
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH
Ischyma Rana-Saphira
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18138
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
 
2 U RVDH
Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
3 U  Daphne Laureatus Mierzalosc Borzoi
Geb.: 20-07-2008   VDH/DWZB B : 17871
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Metzdorf Claudia
 
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven