2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
8-9-2013 : Luxembourg/L - CACL-CACIB
Keurmeester : Dhr. Sistermann Marco/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 


BOB Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 8 )
 
Reuen (11/11)
 
Kampioensklas (5/5)
1 U CACL-CACIB BOB
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
2 U RCACL-RCACIB
Ch. Excelmans du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 15521/02785
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Buira Helene
 
3 U  Ch. Russkiy Azart President
Geb.: 12-03-2009   LOI : 10/12446
(Ch. Russkiy Azart Dagon x Russkiy Azart Elita)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Köhler H. & R.
 
4 U  Ch. Turgai's Lebed
Geb.: 04-02-2010   VDH/DWZB B : 18096
(Urkofsky Houral x Turgai's Faij)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Neu Daniel
 
U  Ch. Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACL
Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016158
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Combis Marie-Hélène / Bernard Gérald
 
2 U RCACL
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
 
Open Klas (4/4)
1 U CACL
Boris-Beltchonok d'Aleksandrovsh
Geb.: 06-06-2006   LOF : 14823/02670
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino x Valerie de la Plaine de Luzas)
Fokker : Laurent Marie-Thérèse - Eig.: Mme Buira Helene
 
2 U RCACL
Fantome-de-L'Opera du Grand Fresnoy
Geb.: 11-08-2010   LOF : 015807
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Bonhour Alain
 
3 U  Gabriel-L'Archange du Grand Fresnoy
Geb.: 11-06-2011   LOF : 015974
(Alkow av Fjascho x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Bernard Christine
 
4 U  Aristarh
Geb.: 05-05-2012   SF/FIN : 37420/12
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Bel Etual Romantika)
Fokker : Polichenko Daria - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Teven (5/8)
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACL-CACIB BOS
Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACL
Ch. Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
2 U RCACL
Hortense de Beauharnais du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2012   LOF : 016136/03398
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Open Klas (2/5)
1 U CACL-RCACIB
Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
2 U RCACL
Ch. Ex-Yougouslavie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015655/03266
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
afw  Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
afw  Von Taybarroc African Orchid
Geb.: 14-11-2011   ZA : 002436B12
(Ahsatan Return to Africa x Arinsky Spphire Nadiuska von Taybarroc)
Fokker : Flavell Sandra A. - Eig.: Long Barbara
 
afw  Von Taybarroc African Storm
Geb.: 14-11-2011   ZA : 002437B12
(Ahsatan Return to Africa x Arinsky Spphire Nadiuska von Taybarroc)
Fokker : Flavell Sandra A. - Eig.: Long Barbara
 
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven