2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
7-9-2013 : Romorantin/F - CAC Nationale d'Elevage Club du Barzoi - France
Keurmeesters : Dhr. Thevenon Benoït/F - Dhr. Khomasuridze Revaz/RUS
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
Keurmeester Reuen : Dhr. Benoit Thevenon (F) - Teven : Dhr. Revaz Khomasuridze (RUS)
 
 
 
 

Reuen
CACS Fazan de l'Hermitage d'Eole - RCACS Cherenoff du Clos de Mickaloïc
 

70 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 25 / Teven : 45 )
 
Reuen (24/25)
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U  H'Oleg du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016165
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
2 U  Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Gainsbourg-Eragonowitch du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-10-2011   LOF : 016033
(Eragon Vidockowitch du Domaine d'Iasnaia-Poliana x Choura La Magnifique Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
ZG  H'Junky des Bacs a Sable des Gardiens de Cote d'Argent
Geb.: 14-02-2012   LOF : 016242
(Notos Majove Bohemia x Ufhalya du Royaume de Sikishyma)
F.&Eig.: Mlle Fourgs Céline
 
 
Open Klas (7/7)
1 U CACS
Fazan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 21-05-2010   LOF : 015682/02864
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Renard Céline
2 U  Bojan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 01-07-2006   LOF : 014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa x Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Chevallier Jean-Marie
3 U  Dimitrov des Crocs de la Molière
Geb.: 29-02-2008   LOF : 015208/02731
(Ustinov des Crocs de la Molière x Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
4 U  Elkan du Clos des Sabines
Geb.: 03-08-2009   LOF : 015502/02784
(Cantemir du Clos des Sabines x Belianka Wolfskaïa)
Fokker : Boillon Pascal & Claudine - Eig.: Mme Girard Marie-Louise
U  Jelistaz Vvotan
Geb.: 22-06-2011   SE : 46490/2011
(Jelistaz Painted Pelgrim x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Mme M. Hascoët Annie & Alain
 
ZG  Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
ZG  Finkovitch d'El Collina of Perruska
Geb.: 21-03-2010   LOF : 015714
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Ada (dite Annouchkaia))
Fokker : Lalemand Josette - Eig.: Mme Gaume Annie
 
 
Gebruiskhondenklas (3/3)
1 U RCACS
Cherenoff du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015077/02739
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
 
ZG  F'Kretchet du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015752
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
 
ZG  Hereban Wolfskaïa
Geb.: 29-03-2008   LOF : 15423/02721
(Patchkov de Tchesskaïa x Troykaia Polozovich Chernitsa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Pezet Jean-Paul
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U Beste Hoofd Reu Beste Reu
Ch. Dober-Kopp T-Boy
Geb.: 14-06-2007   MET/OAG : 922/7
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Jelistaz Solovei
Geb.: 23-01-2008   LOF : 015413/02714
(Ch. Jelistaz Legendary x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Mme M. Hascoët Annie & Alain
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  H'Karpov de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016184
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
 
Puppyklas (4/5)
1 VB  I Found You in the Name of Love
Geb.: 12-02-2013   LOF : 016345
(Raskor Kalinow x Black Beauty in the Name of Love)
F.&Eig.: Mme Gérard Peggy
 
2 VB  Innouck in the Name of Love
Geb.: 15-02-2013   LOF : 016352
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Black Beauty in the Name of Love)
F.&Eig.: Mme Gérard Peggy
 
3 VB  Igor Gaikovich Wolfskaia
Geb.: 24-01-2013   LOF : 016397
(Gaiko Wolfskaia x Edonia Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Cheny Benoit
 
4 VB  Ivan Gaikovich Wolfskaia
Geb.: 24-01-2013   LOF : 016396
(Gaiko Wolfskaia x Edonia Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Cheny Benoit
 
afw  Irinei in the Name of Love
Geb.: 12-02-2013   LOF : 016346
(Raskor Kalinow x Blanche Neige in the Name of Love)
F.&Eig.: Mme Gérard Peggy
 
 
Babyklas (2/2)
1 VB  Ilaman d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
2 VB  Iascha du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016379/02942
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Haensel Cédric
Teven (40/45)
 
Intermediaire Klas (5/5)
1 U  Holga-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudell)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
2 U  Hyaschka du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016169/03375
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 U  Histoire-d'Amour-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudell)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
U  Galakataryna dEl Collina of Perruska
Geb.: 01-11-2011   LOF : 016061
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Ada (dite Annouchkaia))
Fokker : Lalemand Josette - Eig.: Mme Gillot Béatrice
 
ZG  H'Iri-Blue des Gardiens de Cote d'Argent
Geb.: 14-02-2012   LOF : 016244
(Notos Majove Bohemia x Ufhalya du Royaume de Sikishyma)
F.&Eig.: Mlle Fourgs Céline
 
 
Open Klas (8/9)
1 U RCACS
Borscana Excessive
Geb.: 24-07-2008   KC : AL0900681
(Ch. Borzowski's Golden Jubilee x Ch. Borscana WitchCraft)
Fokker : Edland / Sellin  - Eig.: Mme Worthy Linda / Mme Edland Lize
2 U  Europeika des Crocs de la Molière
Geb.: 29-10-2009   LOF : 015610/03267
(Vestnik des Crocs de la Molière x Borlowska des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
3 U  Fleche du Cot Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015671/03305
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Garcia Patrick
 
4 U  Ekaterina-Ivanoff de la Reinetiere
Geb.: 28-09-2009   LOF : 015604/03309
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy x Aniouchka de Belouyeva)
Fokker : Paré Philbert - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
5 U  Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 015684/03306
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
ZG  Daliakine d'El Collina Of Perruska
Geb.: 12-10-2008   LOF : 015324/03203
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Valiska d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
 
ZG  Ferrary White
Geb.: 09-10-2010   LOF : 015854/03322
(Emyr Iz Homierovskoi Pekarni x Dachawanka des Crocs de la Molière)
Fokker : Pauthier Myriam - Eig.: Mlle Renard Céline
 
ZG  F'Katja du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015759
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
afw  Gwenwald de la Zingarella
Geb.: 24-06-2011   LOF : 015961
(Eliakov Homierovitch Boldareffchino x Drouska Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Ferenbach Stéphanie / Brotons Christophe - Eig.: Mme Ferenbach Stéphanie
 
 
Gebruiskhondenklas (6/6)
1 U CACS Challenge Teissonnière BOB
Eylena du Clos de Mickaloïc
Geb.: 30-11-2009   LOF : 015593/03254
(Dimitrov des Crocs de la Molière x Slavia du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
2 U  Eliana du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15622/03263
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 U  Garsova-Ptitschka de Tchesskaia
Geb.: 31-05-2011   LOF : 015949
(Hereban Wolfskaia x Cora Artin Slovakia)
F.&Eig.: M. Pezet Jean-Paul
4 U  Black Beauty in the Name of Love
Geb.: 18-05-2006   LOF : 014739/03076
(Ch. Daimon Majove Bohemia x Ruskaïa Diva)
F.&Eig.: Mme Gérard Peggy
ZG  Gaia-Coranovna de Tchesskaïa
Geb.: 31-05-2011   LOF : 015947
(Hereban Wolfskaia x Cora Artin Slovakia)
Fokker : Pezet Jean-Paul - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
 
ZG  Guelia-Louvirovna du Domaine d'Iasnaia-Poliana
Geb.: 13-06-2011   LOF : 015986
(Dachkoff du Clos des Sabines x Dance avec les Loups du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Calinka Du Clos Vrementois
Geb.: 04-04-2007   LOF : 14986/3123
(Ch. Leicro's Russian Ztorm Clouds x Perl'ovna du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
Jeugdklas (6/6)
1 U Challenge Espoir JBOB
Helectra de Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 16211
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  H'Kalouga de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 016187
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Horizonte Iluminada Fama (dite Haya)
Geb.: 28-07-2012   
(Basmach iz Razdolia x Delicious First Love from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia / Bulyma Kinga - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
4 U  Hekaterina Alekseevna
Geb.: 04-10-2012   LOF : 016280
(Grand Chambelan du Grand Fresnoy x Franciska du Grand Fresnoy)
Fokker : Anselin Gérard - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
ZG  Dusha Poley Athenais Yasnaïa Poliana
Geb.: 18-05-2012   RKF : 07 19305
(Aleksandrit x Stone Gail Alpina)
Fokker : Yakubova Sophie / Yakubov Timur - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
 
ZG  Dom As Goscha Lolalou
Geb.: 01-12-2012   LOSH : 1120706
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Ch. Lynx Endless Love)
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: M. Musso Nadine & Jean-François
 
 
Puppyklas (4/5)
1 VB  Berenica Izironk
Geb.: 08-02-2013   CMKU/B : 3260/13
(Allperi Highlands Heart x Ch. Teine Abracadabra)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Guillon Sylvie
2 VB  Isabella du Clos Vremontois
Geb.: 08-02-2013   LOF : 016368
(Alyosha Sagan Mraja x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 VB  Ianisha Edovna Wolfskaia
Geb.: 24-01-2013   LOF : 016398
(Gaiko Wolfskaia x Edonia Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Cheny Benoit
4 VB  Illitch Edovna Wolfskaia
Geb.: 24-01-2013   LOF : 016399
(Gaiko Wolfskaia x Edonia Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Vuylsteke Anne
 
afw  Irishka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-01-2013   LOF : 016319
(Elkan du Clos des Sabines x Bliostka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Ferenbach Stéphanie
 
 
Babyklas (6/8)
1 VB  Iesvlana du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016380/03437
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Ronat Sandrine
2 VB  Isami d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016461
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
3 VB  Ievskaia de Principaute de Boisbelle
Geb.: 27-03-2013   LOF : 016376
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cljatva de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
4 VB  Irinka du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016383
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Orgeron Christophe
 
5 VB  Istorija de Principaute de Boisbelle
Geb.: 27-03-2013   LOF : 016374
(Bojan de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cljatva de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
6 VB  Inouchka d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   LOF : 016460
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
afw  Iascha d'Ellendil
Geb.: 26-04-2013   
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
afw  Izadora du Cot-Regnier
Geb.: 26-03-2013   LOF : 016382
(Fedja du Cot Regnier x F'Ksenia du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
 
 
Veteranenklas (3/4)
1 U Beste Hoofd Teef
Ch. Vestlana du Cot Regnier
Geb.: 13-10-2004   LOF : 14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija x Priska du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Borscana Black Horizon
Geb.: 14-04-2005   KC : AG0900512
(Borscana Ulvejeger x Blisshound Exotica)
Fokker : Edland / Sellin  - Eig.: Mme Worthy Linda
3 U  Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana
Geb.: 31-01-2004   LOF : 014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie x Razletka)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mme Trefoux Nathalie
afw  Anasthasia des Cros de la Molière
Geb.: 28-01-2005   LOF : 14540/03030
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Ramerini / Mme Lombard
 
 
Eerbiedwaardigheidsklas (+10 jaar) (1/1)
1 U  Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 19-01-2003   LOF : 013989/02867
(Ch. Obertyn Stepowy Goniec x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven