2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
25-8-2013 : Leipzig/D - CAC-CACIB German Winner 2013
Keurmeester : Dhr. Baumann Wolfgang/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 

German Winner 2013
VDH CACIB BR Ch. Mikolai aus dem Zarenreich - VDH CACIB BH BOB Ch. Nadja Raisa Krylataja Ljoebov
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 9 )
 
Reuen (9/10)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Air Force One Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 83229/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Plante Walter
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH
Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
2 U RVDH
Ischyma Ustinov
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18309
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Celina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
3 U  Alarich von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18275
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Schneider Martina
 
Kampioensklas (2/3)
1 U VDH CACIB Beste Reu
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RVDH
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
afw  Ch. Arlequin Negrus
Geb.: 22-05-2007   PKR.X : 6562
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw x Tamara Hortus)
Fokker : Bielicka Justyna - Eig.: Smoczyriska Urszula
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC-RCACIB
Zodiac Krylov
Geb.: 06-05-2010   CMKU/B : 2939/10/11
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Uhura Niota Krylov)
Fokker : Krylova Hana - Eig.: Raik Jakob / Krylova Hana
2 U RVDH RCAC
Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
3 U  Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
Teven (9/9)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC
Bagena Legenda Rossij
Geb.: 24-08-2012   VDH/DWZB B : 18354
(Kornet iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Triscornia Alina
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
3 ZG  Akustica Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 3232/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Nühnen Inge
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH CACIB Beste Teef - BOB
Ch. Nadja Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623034
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: v. Woerdekom A.A.
2 U RVDH
Ch. Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
3 U  Ch. Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC-RCACIB
Aljaska Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18213
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
2 ZG  Dikaja Charustja
Geb.: 01-12-2008   S : 12650/2009
(Ch. Dikaja Brodjag x Yermoloff's Krilatka)
Fokker : Ljungstrom Yvonne - Eig.: Jönsson Anke
3 ZG  Klingsor's Bacara
Geb.: 08-11-2010   VDH/DWZB B : 18147
(Altai vom Tännichtgrund x Klingsor's Anjuta)
Fokker : Herold / Siegel  - Eig.: Schneider Martina
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven