2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-8-2013 : Münster/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Zlojutro Miro/HR
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 
VDH BH Ch. Ischyma Morticia - VDH BR BOB Ch. Chyerdak Kashmir
 

33 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 16 / Teven : 17 )
 
Reuen (14/16)
 
Jeugdklas (0/1)
afw  Skylark Stepowy Goniec
Geb.: 25-08-2012   PKR.X : 8174
(Ermolay av Fjascho x Ch. Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
 
Intermediaire Klas (4/5)
1 U VDH
Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
 
2 U RVDH
Ishim-Roy von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18294
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter
 
3 U  Rebbel aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18301
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wilkens Helga
 
4 U  Rodja aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18305
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
afw  Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U RVDH
Ch. Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore
 
3 U  Ch. Maxim Raschi-Pack-Buran
Geb.: 11-06-2008   VDH/DWZB B : 17855
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH CAC
Sascha Kalinow
Geb.: 22-05-2011   VDH/DWZB B : 18224
(Teine Twist of Fate x Inuschka Kalinow)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
2 U RVDH
Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
3 U  Berendaij vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18166
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Grüssing Hannelore
 
4 U  Nabat Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-04-2009   VDH/DWZB B : 17964
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
U  Petrov aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18218
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
 
U  Scharkow's Biriuk
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
 
U  Scharkow's Chagajew
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18128
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
 
Teven (14/17)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Vet.BOB
Scharkow's Anitschka
Geb.: 23-09-2004   VDH/DWZB B : 17362
(Ch. Chor vom Tollhaus x Stepun's Quubara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
 
Jeugdklas (1/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
More Mayorum Metelitza
Geb.: 17-03-2012   RKF :
(Vega Shelk Radonezh x Yablonevaya Valentika iz Razdolia)
Fokker : Gordeeva Vera - Eig.: Vinschen Claudia
 
afw  H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16197
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
afw  Swita Stepowy Goniec
Geb.: 25-09-2012   PKR.X : 8175
(Kumir iz Severnoy Ochoty x Alliance de Mur'Etnaya)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
 
Intermediaire Klas (3/4)
1 U VDH CAC
Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
2 U RVDH
Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Paffrath G. & R.
 
Kngw.  Imperiatriza v. St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18298
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Reis David
 
afw  Asinja iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18262
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Hoppe Sabrina
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Teef
Ch. Ischyma Morticia
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17826
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH RCAC New German Ch.
Ch. Velikij Natalja
Geb.: 24-08-2009   S : 59111/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Soete Deborah
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH
Scharkow's Calinka
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18132
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
2 U RVDH
Teine Painted Black at Rassim's
Geb.: 22-03-2010   VDH/DWZB B : 18142
(Teine Intrepid x Teine Singularity)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Niekamp Volker
 
3 U  Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
 
4 U  Piroschka aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18220
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
U  Teine Renaissance at Rassim's
Geb.: 22-03-2010   VDH/DWZB B : 18143
(Teine Intrepid x Teine Singularity)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Niekamp V. & M.
 
U  Ischyma Rubina
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18139
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Donati-Schmid Tatjana
 
U  Ischyma Qumaira
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18072
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Wilde Markus
 
   
 
U : Uitmuntend
Kngw. : Kan niet gekeurd worden
 
 
 
 
 
 
terug naar boven