2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-8-2013 : Leipzig/D - CAC-CACIB Sieger 2013
Keurmeester : Mw. Piesik Birgit/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 8 )
 
Reuen (7/8)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Air Force One Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 83229/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Plante Walter
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH CAC-RCACIB
Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
2 U RVDH
Alarich von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18275
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Schneider Martina
3 ZG  Ischyma Ustinov
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18309
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Celina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
Kampioensklas (1/2)
1 U VDH CACIB Winner Leipzig 2013 Beste Reu
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
afw  Arlequin Negrus
Geb.: 22-05-2007   PKR.X : 6562
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw x Tamara Hortus)
Fokker : Bielicka Justyna - Eig.: Smoczyriska Urszula
 
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
2 U RVDH
Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
Teven (8/8)
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Bagena Legenda Rossij
Geb.: 24-08-2012   VDH/DWZB B : 18354
(Kornet iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Triscornia Alina
2 ZG  Akustica Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 3232/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Nühnen Inge
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH CACIB Winner Leipzig 2013 Beste Teef - BOB
Svetlana Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623033
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
2 U RVDH
Ch. Henriette Zarownik
Geb.: 04-07-2007   VDH/DWZB B : 17756
(Nabor Gatschina x Galina Zarownik)
Fokker : Kasimir H. / Roehl S. - Eig.: Roehl Sylvia
3 U  Ch. Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC-RCACIB
Aljaska Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18213
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
2 U RVDH RCAC
Dikaja Charustja
Geb.: 01-12-2008   S : 12650/2009
(Ch. Dikaja Brodjag x Yermoloff's Krilatka)
Fokker : Ljungstrom Yvonne - Eig.: Jönsson Anke
3 ZG  Klingsor's Bacara
Geb.: 08-11-2010   VDH/DWZB B : 18147
(Altai vom Tännichtgrund x Klingsor's Anjuta)
Fokker : Herold / Siegel  - Eig.: Schneider Martina
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven