2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
11-8-2013 : Brive/F - CACS-CACIB
Keurmeesters : Mw. Terzic Sanda/HR - Dhr. Grunheid Jean-Louis/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
Keurmeester Puppy & Jeugdklas : Jean-Louis Grunheid (F)
 
 
 
 


JBOB BOB Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole - CACS-CACIB F'Kretchet du Cot- Regnier - CACS-CACIB Hermine Blanche du Grand Fresnoy
 

32 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 19 )
 
Reuen (12/13)
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U  Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Hermanoff du Domaine de Lenjon
Geb.: 13-03-2012   LOF : 016201
(Feydeau du Grand Fresnoy x Darkchilkat des Crocs de la Molière)
Fokker : Cavailles Muriel - Eig.: Mme Cavaillés Muriel
3 U  H'Junky des Bacs a Sable des Gardiens de Cote d'Argent
Geb.: 14-02-2012   LOF : 016242
(Notos Majove Bohemia x Ufhalya du Royaume de Sikishyma)
F.&Eig.: Mlle Fourgs Céline
 
Open Klas (6/6)
1 U CACS-CACIB
F'Kretchet du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015752
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U RCACS-RCACIB
H'Oleg du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016165
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 U  Dimitrov des Crocs de la Molière
Geb.: 29-02-2008   LOF : 015208/02731
(Ustinov des Crocs de la Molière x Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
U  Poszum Stepowy Goniec
Geb.: 25-03-2011   PKR.X : 7679
(Ischyma Imperial x Isola Santa Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Mme Cavaillés Muriel
ZG  Gordiy du Chateau de la Taurie
Geb.: 25-04-2011   LOF : 015916/02854
(Tsavo du Château de la Taurie x Vanina des Crocs de la Molière)
Fokker : de Gastines Martine - Eig.: Mme Lewis Johane
Disk.  Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
 
Kampioensklas (1/2)
1 U  Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
afw  Ch. Fedja du Cot-Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015666
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JBOB - BOB Junior BOG - 2 Junior BIS
Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Hikolai des Fils de Borée
Geb.: 03-04-2012   LOF : 016142
(Danilov Iz Homierovskoi Pekarni x Ekatherina du Chateau de la Taurie)
Fokker : Mena Christiane - Eig.: Mme Renaud Anaïs
Teven (16/19)
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U  Holga-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudell)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
2 U  Histoire-d'Amour-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudell)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Mlle Garnier Elisa
afw  Hortense de Beauharnais du Grand Fresnoy
Geb.: 22-03-2012   LOF : 016136/03398
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Open Klas (7/8)
1 U CACS-CACIB
Ch. Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162/03371
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS-RCACIB
Hukrainia du Clos Vremontois
Geb.: 04-03-2012   LOF : 016171
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Darinia du Clos Vremontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 U  Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
4 U  Stepnykh Almazov Honoria
Geb.: 20-04-2011   LOI : 11/92919
(Carabida's Dazzling Gold x Stepnykh Almazov Ekaterina)
Fokker : Epifani Cristina - Eig.: Arena-Ecoffey Catherine
U  Daliakine d'El Collina Of Perruska
Geb.: 12-10-2008   LOF : 015324/03203
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Valiska d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
U  Europeika des Crocs de la Molière
Geb.: 29-10-2009   LOF : 015610/03267
(Vestnik des Crocs de la Molière x Borlowska des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
U  Guarana des Fils de Borée
Geb.: 17-01-2011   LOF : 015872
(Danilov Iz Homierovskoi Pekarni x Ekatherina du Chateau de la Taurie)
F.&Eig.: Mme Mena Christiane
afw  Guyane du Grand Fresnoy
Geb.: 14-02-2011   LOF : 15999
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Lacroix Marylène
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Frenegonde du Grand Fresnoy
Geb.: 05-09-2010   LOF : 015821
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Jeugdklas (4/5)
1 U  Hyzia de Prjevalski
Geb.: 14-10-2012   LOF : 016288
(Voroy de Tchesskaïa x A'Khatarina des Crocs de la Molière)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: Mme Alves Isabelle
2 ZG  Hekaterina Alekseevna
Geb.: 04-10-2012   LOF : 016280
(Grand Chambelan du Grand Fresnoy x Franciska du Grand Fresnoy)
Fokker : Anselin Gérard - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
 
3 ZG  Horizonte Iluminada Fama (dite Haya)
Geb.: 28-07-2012   
(Basmach iz Razdolia x Delicious First Love from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia / Bulyma Kinga - Eig.: Mme Garnier Frédèrique
 
4 ZG  Dusha Poley Athenais Yasnaïa Poliana
Geb.: 18-05-2012   RKF : 07 19305
(Aleksandrit x Stone Gail Alpina)
Fokker : Yakubova Sophie / Yakubov Timur - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
 
afw  Helectra de Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 16211
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
 
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Isabella du Clos Vremontois
Geb.: 08-02-2013   LOF : 016368
(Alyosha Sagan Mraja x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
2 VB  Berenica Izironk
Geb.: 08-02-2013   CMKU/B : 3260/13
(Allperi Highlands Heart x Ch. Teine Abracadabra)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Guillon Sylvie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
Disk. : Diskwalificatie
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven