2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
3-8-2013 : Donaueschingen/D - CAC Winner-Show 2013
Keurmeester : Dhr. Hill G./UK
Resultaten : www.dwzrv.com - Foto's : Rolf Niemann
 
 
 

Winner Donaueschingen 2013
VDH CAC BH BOB Adelhayt von der Tillyschanze - VDH BR Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
 

48 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 25 / Teven : 23 )
 
Reuen (24/25)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC
Ch. Zloty Laur Stepowy Goniec
Geb.: 29-09-2004   VDH/DWZB B : 17698
(Russkiy Standart Arlekin x Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Jeugdklas (5/6)
1 U JgdVDH JgdCAC Jug.-Winner Donaueschingen 2013 JBOB
Bojard Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18353
(Kornet iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Della Valle Chiara
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Skylark Stepowy Goniec
Geb.: 25-08-2012   PKR.X : 8174
(Ermolay av Fjascho x Ch. Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
3 U  Dvorets-Borzogo Bolshoi
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894427
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
4 ZG  Tarasov's Ikarow
Geb.: 23-02-2012   SE : 22411/2012
(Teine Art Nouveau x Tarasov's Grey Pearl)
Fokker : Persson Susanne - Eig.: Beck Leena / Aliklaavu Nanni
ZG  Rezvyi Veter Zlatorglaviy Zar
Geb.: 15-06-2012   RKF : R.3302903
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Vega Shelk Rumyana)
Fokker : Baryshnikova Ekaterina - Eig.: Hilt Alex & Tatjana
afw  Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U RVDH
Russkiy Azart Golden Absolut Dictator
Geb.: 03-01-2012   LOS : 708361
(Ch. Borscana Hardcore Superstar x Slavianskaja Mudrost)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Jaquier Christine
3 U  Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
 
Kampioensklas (6/6)
1 U VDH Winner Donaueschingen 2013 Beste Reu
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RVDH
Ch. Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
3 U  Ch. Silver Seraph Sokolow
Geb.: 18-03-2008   SHSB/LOS : 672247
(Moonglow Mazeppa Sokolow x Ch. Majenkir Mercuria)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
4 U  Dober-Kopp Wizzard of Oz
Geb.: 20-09-2008   MET/OAG : 969/08
(Voursk de l'Hermitage d'Eole x Dober-Kopp Charmos Sacij)
F.&Eig.: Dr. Koppány Ágnes
ZG  Ch. Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
ZG  Ch. Staraja Russa Krasnorada
Geb.: 21-02-2010   FI : 21689/10
(Rajalinian Flash Thowra x Staraja Russa Dushka)
Fokker : Voutilainen - Eig.: Merulli Francesco
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC
Ch. Rabarbar z Jurajskych Biskupic
Geb.: 17-12-2008   PKR.X : 6984
(Rusich Baskak x Astryda Zlocista Wilma)
F.&Eig.: Juszczyk Agata
 
Open Klas (8/8)
1 U VDH
Ch. Russkiy Azart Romantic
Geb.: 02-02-2010   LOS : 696426
(Ch. Borscana Hardcore Superstar x Russkiy Azart Milleniya)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Jaquier Christine
2 U RVDH
Achat Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18204
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Schneider Tatjana
3 ZG  Ch. Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
4 ZG  Podebim Sokolow
Geb.: 28-03-2011   SHSB/LOS : 700732
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Schmid Gabriele / Meyer Marina
ZG  Poraschai Sokolow
Geb.: 28-03-2011   SHSB/LOS : 700733
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Schmid Gabriele / Ammann Margrith
ZG  Yegor Spirit of the Tsar
Geb.: 18-08-2010   OHZB : BAR 1278
(Izumrud iz Krylatoi Legendy x Abrakadabra Nijinski Ballet)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Kain Maria
ZG  Apriori Nizhinskiy
Geb.: 13-04-2011   ROI : 1369555
(Apriori Shalyaplin x Solovyev Povest)
Fokker : Vodynaya Maria - Eig.: Merulli Francesco
G  Berendaij vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18166
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Grüssing Hannelore
Teven (22/23)
 
Veteranenklas (1/1)
1 VetVDH VetCAC Vet.BOB
Janscha Raschi-Pack-Buran
Geb.: 17-04-2005   VDH/DWZB B : 17449
(Fedor Raschi-Pack-Buran x Erunda Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Stettler Veronica
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
Jeugdklas (7/8)
1 U JgdVDH JgdCAC Jug.-Winner Donaueschingen 2013
Roxolana Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8062
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Alissa von Natalijnka
Geb.: 23-08-2012   VDH/DWZB B : 18343
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
3 ZG  Birjusa Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18356
(Kornet iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Schneider Tatjana
4 ZG  Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
ZG  Bylina Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   ROI : 1355930
(Kornet iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Della Valle Chiara
ZG  Rusich Taman
Geb.: 15-07-2012   RKF : 3332209
(Rusich Zhemchug II x Rusich Kalina Krasnaya)
Fokker : Korschunova Irina - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
ZG  Axinja von Natalijnka
Geb.: 21-08-2012   VDH/DWZB B : 18342
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
Fokker : Weiser-Stratmann Anita - Eig.: Sigi Sonja
afw  Secret Garden the Brightest Star
Geb.: 06-04-2012   PKR.X : 8132
(Secret Garden Euroclydon x Secret Garden Christmas Carol)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Juszczyk Agata
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC Winner Donaueschingen 2013 Beste Teef - BOB
Adelhayt von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18278
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Scholz Claudia
 
Kampioensklas (5/5)
1 U VDH
Ch. Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
Fokker : Kanoo H. - Eig.: Futschig Norbert
2 U RVDH
Ch. Rhapsody in Silver Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681826
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
3 U  Ch. Aida z Brnova
Geb.: 18-10-2010   CLP/B : 2966
(Allperi Highlands Heart x Paloma Fi-It)
Fokker : Slovackova Barbora - Eig.: Kain Maria
4 U  Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Rüttimann Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
U  Ch. Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH RCAC
Pursuit of Love Sokolow
Geb.: 28-03-2011   SHSB/LOS : 700738
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
2 U RVDH
Stepnykh Almazov Giulietta
Geb.: 25-04-2010   LOI : 10/161659
(Carabida's Dazzling Gold x Stepnykh Almazov Cabiria)
Fokker : Epifani Cristina - Eig.: Merulli Francesco
3 U  Ca'Frosco Irza
Geb.: 28-06-2011   ROI : 11/137695
(Borej x Charovnitza)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Schneider Tatjana
4 U  Ischyma Rosalie
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18140
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Mattel Gerard
U  Aljaska Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18213
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
U  Platina Sokolow
Geb.: 28-03-2011   SHSB/LOS : 700735
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Isler Helen
ZG  Lia vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17928
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wille Michael
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven