2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-7-2013 : Hünstetten/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Schicker Walter/D
Resultaten en foto's : Hubert Weiser
 
 
 
VDH CAC BH Carija od Podhorniho Vrchu - VDH BR BOB Ch. Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
 

17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 6 )
 
Reuen (11/11)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Ch. Zoiboyz Perfect Storm v. Rosehill
Geb.: 08-07-2005   VDH/DWZB B : 17541
(Silkenswift Ambassador x Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : Tabner S. / Golcher T. / Thompson C. - Eig.: Kohl Dagmar & Herbert
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ischyma Urraco
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18310
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
2 U RVDH
Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
2 U RVDH
Ch. Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
3 U  Ch. Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH CAC
Reikolnikov Kalinow
Geb.: 13-05-2010   VDH/DWZB B : 18121
(Teine Twist of Fate x Otmena Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Pluschke Dagmar
2 U RVDH
Ch. Velikij Nijinskij
Geb.: 24-08-2009   S : 59113/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Matyssek Silke
3 U  Ch. Ischyma Nijinski Tulpar
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17862
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ebel Ulrike
4 U  Dar Fortuny iz Znatnoy Svory
Geb.: 28-02-2010   LOI : 10/106027
(Lucezarniy Zolotoe Sozvesdie x Ballerina iz Znatnoy Svory)
Fokker : Krylova Anna - Eig.: Schrade Angelika
Teven (6/6)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Vet.BOB Veteran BIS
Baruschka's Kira
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17462
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld Sabine - Eig.: Paffrath G. & R.
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Stepun's Drushba
Geb.: 30-09-2012   VDH/DWZB B : 18349
(Stepun's Aristarkh x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle D. / Behrbalk A. K. - Eig.: Roell Renate
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Teef
Carija od Podhorniho Vrchu
Geb.: 24-02-2008   VDH/DWZB B : 17988
(Alexandr od Podhorniho vrchu x Stepanida de Nikolaïev)
Fokker : Vodicka Petr - Eig.: Kohl Dagmar
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Ischyma Rana-Saphira
Geb.: 19-06-2010   VDH/DWZB B : 18138
(Borscana Unreal x Ischyma Karona)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
2 U RVDH
Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven