2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
29-6-2013 : Issum/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Langer Manfred/D
Resultaten : www.dwzrv.com - Foto's : Greet Schalenbourg
 
 
 


VDH CAC BR Ischyma Saphir - VDH BH BOB Ch. Ischyma Morticia
 

27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 20 )
 
Reuen (6/7)
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetVDH VetCAC Vet.BOB
MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greet
2  Ch. Stepun's Walerij
Geb.: 12-05-2005   VDH/DWZB B : 17455
(Russian Rebel Krylov x Ch. Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle D. / Behrbalk A. K. - Eig.: Klein Juliana / Dr. Klein Edith
 
 
Puppyklas (0/1)
afw  Baly-Jar vom Euskirchenhof
Geb.: 01-11-2012   VDH/DWZB B : 18361
(Coverdale's Kipketer x Anjewska vom Euskirchenhof)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Air Force One Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 83229/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Plante Walter
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Reu
Ischyma Saphir
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18161
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Endrikat Sabine
2 U RVDH RCAC
Reikolnikov Kalinow
Geb.: 13-05-2010   VDH/DWZB B : 18121
(Teine Twist of Fate x Otmena Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Pluschke Dagmar
3 ZG  Sergej kalinow
Geb.: 22-05-2011   VDH/DWZB B : 18222
(Teine Twist of Fate x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Pluschke Dagmar
Teven (19/20)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Scharkow's Anitschka
Geb.: 23-09-2004   VDH/DWZB B : 17362
(Ch. Chor vom Tollhaus x Stepun's Quubara)
F.&Eig.: Schelke Angela & Thomas
 
Puppyklas (0/1)
afw  Batjana vom Euskirchenhof
Geb.: 01-11-2012   VDH/DWZB B : 18366
(Coverdale's Kipketer x Anjewska vom Euskirchenhof)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Euskirchen Rosemarie
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Agafja Semjonovna Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 3231/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Herrendorf Regina
2 U JgdResVDH JgdResCAC
More Mayorum Metelitza
Geb.: 17-03-2012   RKF :
(Vega Shelk Radonezh x Yablonevaya Valentika iz Razdolia)
Fokker : Gordeeva Vera - Eig.: Vinschen Claudia
3 ZG  Resch Wind A Beauty
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18324
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Jahn-Awe Heike
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U VDH RCAC
Adasha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18259
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
2 U RVDH
Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
3 U  Asinja iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18262
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Hoppe Sabrina
4 ZG  Marilyn Monroe z Bilmy
Geb.: 12-01-2012   CMKU/B : 3125/12
(Kyrov-Bijoux Waiting For x Windnsatin Jadus v Coburn SC)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: van Essen Henk
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Teef - BOB
Ch. Ischyma Morticia
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17826
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
2 U RVDH
Ch. Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Open Klas (9/9)
1 U VDH CAC
Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
2 U RVDH
Stepun's Anfisa
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18027
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Juliana / Dr. Klein Edith
3 U  Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
4 U  Jorsa's Bianca
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18076
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
Fokker : Döring Rudolf - Eig.: van Essen Henk
 
U  Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
U  Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
Geb.: 28-01-2011   PKR.X : 7652
(Casanova Stepowy Goniec x Roza z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Juszczyk Agata - Eig.: Schalenbourg Greet
U  Prelesta Sokolow
Geb.: 28-03-2011   NHSB : 285795
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
ZG  Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
ZG  Stepun's Bozjena
Geb.: 02-04-2010   VDH/DWZB B : 18103
(Alex Baranowskij x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Jahn-Awe Heike
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven