2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
15-6-2013 : Ostercappeln/D - CAC Landessieger Weser-Ems 2013
Keurmeester : Mw. Tromp-Prujin Regina/NL
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 

Landessieger Weser-Ems 2013
VDH CAC BH Ch. Velikij Natalja - VDH BR BOB Ch. Twinspot Brimstone Modnyabistru
 

32 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 16 / Teven : 16 )
 
Reuen (16/16)
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan Veteran BIS
MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Soete Deborah
 
2 U VetResVDH VetResCAC
Ch. Karamasov aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17439
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Weser-Ems 2013
Rodja aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18305
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
 
3 U  Dvorets-Borzogo Bolshoi
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894427
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
4 ZG  Rebbel aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18301
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wilkens Helga
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH LS Weser-Ems 2013 Beste Reu - BOB
Ch. Twinspot Brimstone Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U RVDH
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
3 U  Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Art Deco Nijinski Ballet
Geb.: 03-06-2006   CMKU/B : 2407/06
(Ch. Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Burianova Lenka - Eig.: Klug Margrit / Burianova Lenka
 
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH CAC
Pascha aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18217
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Justus Gaby
 
2 U RVDH RCAC
White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
3 U  Ch. Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
4 U  Ischyma Saphir
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18161
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Endrikat Sabine
 
ZG  Maxim Raschi-Pack-Buran
Geb.: 11-06-2008   VDH/DWZB B : 17855
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
Teven (13/16)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Uljanow Barsois Calypso
Geb.: 05-06-2005   NHSB : 2596510
(Afelia's Doijan x Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte Christina - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
 
Jeugdklas (5/6)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Weser-Ems 2013 JBOB
Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
 
3 U  Marilyn Monroe z Bilmy
Geb.: 12-01-2012   CMKU/B : 3125/12
(Kyrov-Bijoux Waiting For x Windnsatin Jadus v Coburn SC)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: van Essen Henk
 
4 U  Rusich Taman
Geb.: 15-07-2012   RKF : 3332209
(Rusich Zhemchug II x Rusich Kalina Krasnaya)
Fokker : Korschunova Irina - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
U  Imperiatriza v. St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18298
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Reis David
 
afw  H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16197
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Ischyma Umbra
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18311
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kirsch Evelyn / Jäckel Lars
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH
Ch. Alesja vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18008
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
2 U RVDH
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
3 U  Ch. Ischyma Morticia
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17826
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC LS Weser-Ems 2013 Beste Teef
Ch. Velikij Natalja
Geb.: 24-08-2009   S : 59111/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Soete Deborah
 
 
Open Klas (1/3)
1 U VDH RCAC
Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
afw  Piroschka aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18220
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
afw  Volia Volnaja Mielas Kupinodas
Geb.: 25-03-2011   LSVK : BZ 0229/11
(Sokol&K Evgeni Onegin x Grigorij Vjuga Metilica)
Fokker : Juknienne Alexandra - Eig.: Grüssing Hannelore
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven