2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-6-2013 : Chartres/F - CACS Spéciale Barzoi
Keurmeester : Dhr. Brassat-Lapeyriere Jean-Louis/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 

Reuen
CACS Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy - RCACS Erevan du Clos Vrémontois
 

24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 12 / Teven : 12 )
 
Reuen (12/12)
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U  Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Hamilton du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016160
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
G  Greencoick de la Zingarella
Geb.: 24-06-2011   LOF : 015957
(Eliakov Homierovitch Boldareffchino x Drouska Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Ferenbach Stéphanie / Brotons Christophe - Eig.: Mme Ferenbach Stéphanie
 
Open Klas (5/5)
1 U CACS
Houdini Le Magicien du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016158
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
3 U  Edouard VII du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 015519
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
4 U  Secret Garden Ruler
Geb.: 25-03-2009   AKC : HP33501102
(Secret Garden Tribute x Secret Garden Christmas Carol)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
ZG  Edgard Poe du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 15441
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
Kampioensklas (1/1)
1 U BOB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
2 ZG  Bostanmi Claudio
Geb.: 16-03-2012   LOC : 58740
(Majenkir Paper Chase x Raynbo's Fredericka)
Fokker : Martin Leudo Luis Alberto - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Puppyklas (1/1)
1 B  H'Erevan d'Aleksandrovsh
Geb.: 16-10-2012   LOF : 016329
(Cobayka d'Aleksandrovsh x Flora d'Aleksandrovsh)
Fokker : Laurent Marie-Thérèse - Eig.: Mme Poteau Isabelle
Teven (12/12)
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 ZG  Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 ZG  Paskova Enigma-Nira
Geb.: 28-07-2011   PK : 17529/11
(Dober-Kopp Red Heatred x Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : Paskova Antoaneta - Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
3 ZG  Gwenwald de la Zingarella
Geb.: 24-06-2011   LOF : 015961
(Eliakov Homierovitch Boldareffchino x Drouska Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Ferenbach Stéphanie / Brotons Christophe - Eig.: Mme Ferenbach Stéphanie
 
Open Klas (6/6)
1 U CACS
Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15684
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
2 U  Zilent Wings Spirit of the Tsar
Geb.: 01-08-2011   LO : 1291
(Izumrud iz Krylatoi Legendy x Baroque Nocturne de Nikolaiev)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Edelweiss du Joyau des Bois
Geb.: 04-05-2009   LOF : 015459/03247
(Vestnik des Crocs de la Molière x Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mme Moreau Valérie
U  Ch. Dame-Decoeur du Grand Fresnoy
Geb.: 15-10-2008   LOF : 015354/03260
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Ch. Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Merieux Odette
ZG  Ch. Ex-Yougouslavie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015655/03266
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
ZG  F'Katja du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015759
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U RCACS
Dzarnytza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-08-2008   LOF : 015260/03202
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Egerie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015654
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Merieux Odette
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF :
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven