2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
26-5-2013 : Zehlendorf/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Baumann Wolfgang/D
Resultaten en foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de
 
 
 


VDH CAC BR BOS Yermoloff's Majakovski - VDH BH BOB BIS Ch. Ischyma Morticia
 

22 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 12 )
 
Reuen (10/10)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan Veteran BIS
Ch. Taigan (Mahkroff)
Geb.: 02-02-2002   VDH/DWZB B : 17046
(Perm von Smetanka x Chernena iz Krasnoy Okhoty)
Fokker : Mahkroff Olga - Eig.: Grund Susanne
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB Junior BIS
Ca'Frosco Locksley
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111315
(Ca'Frosco Hakon x )
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Romanof aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18302
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
3 U  Asterion Izironk
Geb.: 21-04-2012   CMKU/B : 3181-12
(Oleg Kalinow x Foxey Lady Bistkupstwo)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Avant-Garde Art Beryll
Geb.: 04-07-2011   VDH/DWZB B : 18239
(Turgai's Jarkij x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Steiner Rene / Kitsche Anett
2 U RVDH
Klingsor's Curgan
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18284
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Altai vom Tännichtgrund
Geb.: 26-08-2008   VDH/DWZB B : 17878
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Victory Misty Blue River)
Fokker : Dr. Med. Hille Rolf - Eig.: Siegel Dörte
2 U RVDH
Ch. Avant-Garde Art Abraxas
Geb.: 26-04-2010   VDH/DWZB B : 18111
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Steiner Rene / Kitsche Anett
 
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Reu - BOS
Yermoloff's Majakovski
Geb.: 22-07-2010   SE : 51124/2010
(Ztepponova Tzar Artjenko x Yermoloff's Jasmira)
Fokker : Persson Dan & Anneli - Eig.: Freiherr Danuta
2 ZG  Ognik Stepowy Goniec
Geb.: 21-12-2010   PKR.X : 7494
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Spengler Ljudmila
 
Teven (11/12)
 
Jeugdklas (3/4)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ca'Frosco Lietka
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111337
(Ca'Frosco Hakon x Dobrinja)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Philadelphian Sabanna Danijara
Geb.: 16-02-2012   EST : 01400/12
(Ch. Legende's Patrician Ibaby I Am Ladniy At Metelitsa x Philadelphian Sabanna Almazka)
Fokker : Teek Rita - Eig.: Kitsche Annett
 
3 U  Alissa von Natalijnka
Geb.: 23-08-2012   VDH/DWZB B : 18343
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Kuskaya's Geisha)
F.&Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
afw  Lunnaya Raduga Ismoroz
Geb.: 05-02-2012   RKF : 3302123
(Solovyev Ulan Udaloy x Staraja Russa Feia Lun Radugi)
Fokker : Balakireva Elena - Eig.: Peraita Silke
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
2 ZG  Romina Bella aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18306
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Ischyma Morticia
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17826
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
2 U RVDH
Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Troxler Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH RCAC
Awrora Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18212
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
2 U RVDH
Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
3 ZG  Grafinya
Geb.: 20-05-2010   RKF : 2765407
(Igray x Ugroza)
Fokker : Lelekin S.V. - Eig.: Sperling Nell
 
G  Letra
Geb.: 22-10-2006   RKF : 1993494
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Kobra)
Fokker : Ostapchenko G.A. - Eig.: Sperling Nell
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven