2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-5-2013 : Saarbrücken/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Mw. Krah-Heiermann Ingrid/D
Resultaten en foto's : Greet Schalenbourg
 
 
Saarland Sieger 2013
 
VDH CAC-CACIB BOB Turgai's Jaltai - VDH CACIB BOS Ch. Rasswet's Carmina
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 8 )
 
Reuen (7/8)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Afanasij Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 3227/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Blum Claudia
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U VDH RCAC-RCACIB
Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
2 U RVDH
Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
afw  Kallandor Iz Kitez Grada
Geb.: 06-10-2011   UKU : 010936
(Excalibur Iz Kitez Grada x Zolushka Iz Kitez Grada)
F.&Eig.: Stepanova Julia
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Turgai's Keoma
Geb.: 19-02-2009   VDH/DWZB B : 17972
(Turgai's Eristo x Turgai's Galka)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC-CACIB Saarland Sieger 2013 BOB
Turgai's Jaltai
Geb.: 03-11-2007   VDH/DWZB B : 17809
(Turgai's Elko x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Wittka Elke & Uwe
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH
Turgai's Lebed
Geb.: 04-02-2010   VDH/DWZB B : 18096
(Urkofsky Houral x Turgai's Faij)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Neu Daniel
2 U RVDH
Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
Teven (6/8)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH CAC-CACIB Saarland Sieger 2013 New German VDH Ch. New German VDH Ch. BOS
Ch. Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greet
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH New German VDH Ch.
Ardagan's Gimme All Your Lovin
Geb.: 20-04-2008   NHSB : 2701168
(Ardagan's Firecracker x Tropinka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Karmelk H. - Eig.: de Haan Menno & Conny
 
Open Klas (3/5)
1 U VDH CAC-RCACIB
Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
Geb.: 28-01-2011   PKR.X : 7652
(Casanova Stepowy Goniec x Roza z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Juszczyk Agata - Eig.: Schalenbourg Greet
2 U RVDH RCAC
Gaïa de Xanishka
Geb.: 01-04-2011   LOF : 15936
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Belka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
3 U  Pyashka's Barinka
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18091
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Rockstroh Ines
afw  Zolushka Iz Kitez Grada
Geb.: 22-02-2009   UKU : 0033399
(Excalibur Iz Kitez Grada x Solnishko Yasnoe Iz Kitez Grada)
F.&Eig.: Stepanova Julia
 
afw  Turgai's Laska
Geb.: 04-02-2010   VDH/DWZB B : 18098
(Urkofsky Houral x Turgai's Faij)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven