2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
19-5-2013 : Saarbrücken/D - CAC
Keurmeester : Mw. Maerki-Casa Nova Béatrix/CH
Resultaten en foto's : Greet Schalenbourg
 
 
 
VDH CAC BOB Turgai's Jaltai - VDH CAC BOS Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
 

12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 6 )
 
Reuen (6/6)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Stepun's Walerij
Geb.: 12-05-2005   VDH/DWZB B : 17455
(Russian Rebel Krylov x Ch. Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle D. / Behrbalk A. K. - Eig.: Klein Edith
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
2 U RVDH
Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC BOB
Turgai's Jaltai
Geb.: 03-11-2007   VDH/DWZB B : 17809
(Turgai's Elko x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Wittka Elke & Uwe
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH
Turgai's Lebed
Geb.: 04-02-2010   VDH/DWZB B : 18096
(Urkofsky Houral x Turgai's Faij)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Neu Daniel
2 U RVDH
Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
Teven (5/6)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH New German VDH Ch. New German VDH Ch. BOS
Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
Geb.: 28-01-2011   PKR.X : 7652
(Casanova Stepowy Goniec x Roza z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Juszczyk Agata - Eig.: Schalenbourg Greet
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Ardagan's Gimme All Your Lovin
Geb.: 20-04-2008   NHSB : 2701168
(Ardagan's Firecracker x Tropinka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Karmelk H. - Eig.: de Haan Menno & Conny
 
Open Klas (2/3)
1 U VDH CAC
Ch. Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greet
2 U RVDH RCAC
Stepun's Anfisa
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18027
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Juliana
 
afw  Turgai's Laska
Geb.: 04-02-2010   VDH/DWZB B : 18098
(Urkofsky Houral x Turgai's Faij)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven