2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
19-5-2013 : Tours/F - CACS
Keurmeester : Dhr. Voilet Claude/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CAC BOB 3BOG Groznij de l'Hermitage d'Eole
 

11 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 4 / Teven : 7 )
 
Reuen (4/4)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACS BOB 3 BOG
Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (1/1)
1 U RCACS
Elkan du Clos des Sabines
Geb.: 03-08-2009   LOF : 015502/02784
(Cantemir du Clos des Sabines x Belianka Wolfskaïa)
Fokker : Boillon Pascal & Claudine - Eig.: Mme Girard Marie-Louise
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JBOB Junior BOG - 2 Junior BIS
Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
Disk.  Hirvanov de Principauté de Boisbelle
Geb.: 16-02-2012   LOF : 016102
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Nevers Philippe / Riche Isabelle - Eig.: Mme Blanchet-Camus Evelyne
Teven (7/7)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Galakataryna dEl Collina of Perruska
Geb.: 01-11-2011   LOF : 016061
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Ada (dite Annouchkaia))
Fokker : Lalemand Josette - Eig.: Mme Gillot Béatrice
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS
Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15683/03282
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS
Felitza d'El Collina of Perruska
Geb.: 21-03-2010   LOF : 015716
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Ada (dite Annouchkaia))
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
 
Jeugdklas (3/3)
1 U  Holga-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudell)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
2 ZG  Dusha Poley Athenais Yasnaïa Poliana
Geb.: 18-05-2012   RKF : 07 19305
(Aleksandrit x Stone Gail Alpina)
Fokker : Yakubova Sophie / Yakubov Timur - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
Disk.  Hirvania de Principauté de Boisbelle
Geb.: 16-02-2012   LOF : 016104
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Hekaterina Alekseevna
Geb.: 04-10-2012   LOF : 016280
(Grand Chambelan du Grand Fresnoy x Franciska du Grand Fresnoy)
Fokker : Anselin Gérard - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
Disk. : Diskwalificatie
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven