2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
18-5-2013 : Tüttleben/D - CAC LS
Keurmeester : Dhr. Wiersma Wim/NL
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
Landessieger
 
VDH BR BOB 3BIS Ch. Mikolai aus dem Zarenreich - VDH CAC BH Stepun's Chaska
 

24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 14 )
 
Reuen (10/10)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Ch. Zloty Laur Stepowy Goniec
Geb.: 29-09-2004   VDH/DWZB B : 17698
(Russkiy Standart Arlekin x Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Jeugdklas (1/1)
ZG  Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH LS Hessen-Thür. 2013 Beste Reu - BOB 3 Best in Show
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U  Ch. Cedar Noir Royal Lily
Geb.: 14-11-2009   CMKU/B : 2875/09
(Donskoi Borietz x Charyzma Chwili Polot)
Fokker : Portesova Alena - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
3 U  Ch. Nurejew Kalinow
Geb.: 26-06-2006   VDH/DWZB B : 17619
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH RCAC
Ch. Stepun's Zubatoi
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17886
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
2 U RVDH
Borzowski's Nice Man Jack
Geb.: 31-07-2007   NHSB Imp. : S 2691931
(Borzowski's Oskar Orlow x Borzowski's Hanna Havanna)
Fokker : Nilsson Annica - Eig.: Tuip Marij
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 U RVDH
Pobedim
Geb.: 06-08-2009   RKF : 2546487
(Aleksandrit x Petra Letnia Briza)
Fokker : Rozanova E.V. - Eig.: Marksteder Andreas
3 ZG  Avant-Garde Art Abstract
Geb.: 27-04-2010   VDH/DWZB B : 18112
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
F.&Eig.: Kitsche Annett
Teven (14/14)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U LJS Hessen-Thür. 2013 JBOB
Philadelphian Sabanna Danijara
Geb.: 16-02-2012   EST : 01400/12
(Ch. Legende's Patrician Ibaby I Am Ladniy At Metelitsa x Philadelphian Sabanna Almazka)
Fokker : Teek Rita - Eig.: Kitsche Annett
2 U  Roxolana Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8062
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
3 ZG  Rezvyi Veter Zlata
Geb.: 15-06-2012   RKF : 3302906
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Vega Shelk Rumyana)
Fokker : Baryshnikova Ekaterina - Eig.: Marksteder Andreas
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Alfryda von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18277
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Mühlau Ulrike
2 ZG  Adelhayt von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18278
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Scholz Claudia
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
2 U RVDH
Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Rasswet's Chernila
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17940
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
F.&Eig.: Wille Marion
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH CAC LS Hessen-Thür. 2013
Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
2 U RVDH
Pagranitsjniki Chaya
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742273
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
3 U  Stepun's Caterina
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18186
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
Fokker : Behrbalk A. K. - Eig.: Lesser Kerstin
4 U  Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
ZG  Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
ZG  Gospozha Udacha Sudaria Kupidonas
Geb.: 18-07-2008   VDH/DWZB B : 17999
(Demjan x Jamscik Grigorij Vjuga Metelica)
Fokker : Juknienne Alexandra - Eig.: Marksteder Andreas
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven