2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
12-5-2013 : Dortmund/D - CAC-CACIB VDH-Frühjahrssieger 2013
Keurmeester : Dhr. Boucek Frantisek/CZ
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 


VDH CACIB BR BOB 3BOG Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
 

31 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 16 )
 
Reuen (15/15)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Air Force One Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 83229/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Plante Walter
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC
Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ischyma Ustinov
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18309
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Celina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
3 U  Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
2 U RVDH
Chyerdak Kasper
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100341
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Hunot Laetitia
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH CACIB Beste Reu - BOB 3 BOG
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RVDH
Ch. Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH CAC-RCACIB
Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
2 U RVDH RCAC
Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
3 U  Ischyma Samoun
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18160
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kharazchi Jamshid
4 U  Ischyma Silvan
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18158
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kharazchi Jamshid
U  Ischyma Nijinski Tulpar
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17862
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ebel Ulrike
U  Maxim Raschi-Pack-Buran
Geb.: 11-06-2008   VDH/DWZB B : 17855
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
ZG  Bolshoi vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18167
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
Teven (15/16)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Akustica Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 3232/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Nühnen Inge
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
2 U JgdResVDH JgdResCAC
H'Kvitova de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 16188
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
3 ZG  Iveta von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18296
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Eisenmann Britta / Paffrath Gerlinde
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Morgana Le Fay z Bilmy
Geb.: 12-01-2012   CMKU/B : 3128/11
(Excalibur Iz Kitez Grada x Ch. Windsatin Color on the air)
F.&Eig.: Parizkova Marcela
2 U RVDH
Andwara zu Odin's Freude
Geb.: 09-06-2011   VDH/DWZB B : 18236
(Ischyma Qebral x Krassotka Raschi-Pack-Buran)
F.&Eig.: Schmidt Petra
 
Kampioensklas (4/4)
1 U VDH CACIB Beste Teef
Ch. Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
2 U RVDH
Ch. Nadja Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623034
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: v. Woerdekom A.A.
3 U  Ch. Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
4 U  Ch. Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
Open Klas (5/6)
1 U VDH CAC
Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
2 U RVDH
Ischyma Qumaira
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18072
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Wilde Markus
3 U  Gavria du Clos Vremontois
Geb.: 27-03-2011   LOF : 015909
(Boran du Cot-Regnier x Crystal du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
4 U  Anatevka vom Falknerhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18037
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
U  Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
afw  Lucrezia Borgia z Bilmy
Geb.: 17-02-2011   CMKU/B : 3012/11
(Ischyma Maxim x Ajka z Murky)
F.&Eig.: Parizkova Marcela
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven