2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
11-5-2013 : Dortmund/D - CAC-CACIB VDH-Europasieger 2013
Keurmeester : Dhr. Baumann Wolfgang/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 

VDH Europajugendsieger 2013
Jgd.VDH Jgd.CAC Ischyma Uhura - Jgd.VDH Jgd.CAC Jgd.BOB Rodja aus dem Zarenreich
 

42 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 22 / Teven : 20 )
 
Reuen (22/22)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Air Force One Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 83229/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Plante Walter
2 B  Dvorets-Borzogo Borislav
Geb.: 21-08-2012   NHSB :
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC VDH-EJS 2013 JBOB
Rodja aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18305
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ischyma Ustinov
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18309
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Celina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
3 U  Ruslan Stepowy Goniec
Geb.: 20-07-2012   PKR.X : 8061
(Lothar Stepowy Goniec x Cassablanca Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
4 U  Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
ZG  Ishim-Roy von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18294
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH
Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
2 U RVDH
Sascha Kalinow
Geb.: 22-05-2011   VDH/DWZB B : 18224
(Teine Twist of Fate x Inuschka Kalinow)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
3 ZG  Ailica's Ilan
Geb.: 18-08-2011   VDH/DWZB B : 18249
(Teine Chester Kalinow x Ailica's Georgia)
F.&Eig.: Wolf Astrid
 
Kampioensklas (4/4)
1 U VDH CACIB VDH-ES 2013 Beste Reu - BOB
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RVDH
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
3 U  Ch. Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
4 U  Ch. Cedar Noir Royal Lily
Geb.: 14-11-2009   CMKU/B : 2875/09
(Donskoi Borietz x Charyzma Chwili Polot)
Fokker : Portesova Alena - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC-RCACIB
Ch. Art Deco Nijinski Ballet
Geb.: 03-06-2006   CMKU/B : 2407/06
(Ch. Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Burianova Lenka - Eig.: Klug Margrit / Burianova Lenka
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH RCAC
Ischyma Silvan
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18158
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kharazchi Jamshid
2 U RVDH
Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
3 U  Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
4 U  Ischyma Samoun
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18160
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kharazchi Jamshid
U  Maxim Raschi-Pack-Buran
Geb.: 11-06-2008   VDH/DWZB B : 17855
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
ZG  Bolshoi vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18167
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
Teven (19/20)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Dvorets-Borzogo Babochka
Geb.: 21-08-2012   NHSB :
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
2 B  Akustica Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 3232/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Nühnen Inge
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC VDH-EJS 2013
Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
3 U  H'Kvitova de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 16188
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
4 U  Iveta von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18296
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Eisenmann Britta / Paffrath Gerlinde
U  Tamara Kalinow
Geb.: 03-08-2012   VDH/DWZB B : 18338
(Ch. Qubotko Kalinow x Teine Vienna Kalinow)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Suschenka Kalinow
Geb.: 22-05-2011   VDH/DWZB B : 18227
(Teine Twist of Fate x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Kalinowski Robert & Silvia & Kruse Alexandra
 
Kampioensklas (6/6)
1 U VDH CACIB VDH-ES 2013 Beste Teef
Ch. Ailica's Georgia
Geb.: 06-03-2007   VDH/DWZB B : 17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F.&Eig.: Wolf Astrid
2 U RVDH
Ch. Ischyma Morticia
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17826
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
3 U  Ch. Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
4 U  Ch. Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
U  Ch. Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
U  Ch. Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
Open Klas (5/6)
1 U VDH CAC-RCACIB
Teine Vienna Kalinow
Geb.: 08-07-2008   VDH/DWZB B : 18042
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
2 U RVDH
Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
3 ZG  Anatevka vom Falknerhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18037
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
4 ZG  Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
ZG  Ischyma Qumaira
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18072
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Wilde Markus
afw  Madyeshda vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18191
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Decker Axel / Spychala Barbara
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven