2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-5-2013 : Lelystad/NL - CAC Kampioensclubmatch Nederlandse Barsoi Club
Keurmeester : Mw. Tamboer Lena/USA
Resultaten : Andre van den Broek - Foto's : Andre van den Broek, Antje Alberda, Wela Steenvoorden www.dvorets-borzogo.nl, Conny de Haan-Vink budushcie.nl
 
 
 

Foto : André van den Broek
CAC Best Female BOB Clubwinner 2013 Ch. Riband Wave Modnyabistru
 

55 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 21 / Teven : 34 )
 
Reuen (21/21)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Dvorets-Borzogo Bogdan
Geb.: 21-08-2012   BE/RSH : 9145998
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van Wijnsbergen M.
2 B  Dvorets-Borzogo Borislav
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894428
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JCAC
Cymabresjeva Osloeschnik
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883615
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
2 U  Dober-Kopp Christofer Columbus
Geb.: 07-03-2012   
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Ruiter H.
 
3 ZG  Dober-Kopp Yenki Boing
Geb.: 13-03-2012   
(Dober-Kopp Wizzard of Oz x Sunburst Queen Califia at Dober-Kopp)
Fokker : Koppány Ágnes - Eig.: Ruiter H.
 
4 G  Cymabresjeva Ostrijak
Geb.: 19-05-2012   
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: van Geel J. / Hutting H.
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Chyerdak Kasper
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100341
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Hunot Laetitia
 
 
Open Klas (3/3)
1 U  Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 ZG  Petrov aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18218
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
3 ZG  Avant-Garde Art Aljushin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826946
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen E. & K.
 
Fokkersklas (3/3)
1 U CAC Beste Reu
Ch. Bugor Ljoebov Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623031
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
2 U Beste Hoofd Reu
White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
3 U  Ch. Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U  Borzowski's Nice Man Jack
Geb.: 31-07-2007   NHSB Imp. : S 2691931
(Borzowski's Oskar Orlow x Borzowski's Hanna Havanna)
Fokker : Nilsson Annica - Eig.: Tuip Marij
2 ZG  Ch. Dworjanin Jablochkov
Geb.: 05-05-2007   NHSB Imp. : CH 2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra x Hochotuschka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Smid Elisabeth
 
Kampioensklas (4/4)
1 U RCAC
Ch. Twinspot Brimstone Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 U  Ch. Cymabresjeva Jarkov
Geb.: 29-07-2005   NHSB : 2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai x Ch. Afelia's Divania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Schroeder Sybil
3 U  Ch. Ischyma Irtysch
Geb.: 09-04-2006   NHSB Imp. : D 2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw x Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen E. & K.
4 U  Ch. Stravi Sweets For My Sweet
Geb.: 18-04-2007   NHSB : 2703011
(Jelistaz Omar Sharif x Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : Gunner E. - Eig.: Gonzales J.
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetCAC
Ch. Red Eagle Lelant Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 ZG  Kanzai'z Flying Dutchman
Geb.: 14-11-2003   NHSB : 2525980
(Ch. Osdow av Fjascho x Ch. Windsatin Color on the air)
Fokker : Murray Karen - Eig.: Vlaardingerbroek C.J.
Teven (34/34)
 
Babyklas (2/2)
1 VB Beste Baby
Cymabresjeva Palina
Geb.: 05-01-2013   
(Gdansk de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: van Rossum Leibrand
 
2 B  Iskristaja Iskra Wolkowo
Geb.: 25-11-2012   NHSB : 2927248
(Ch. Rothesby Sholwood Red Sky x Galantnaja Galka Wolkowo)
Fokker : Margeta Davor / Arh Helena - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
 
Puppyklas (3/3)
1 VB Beste Puppy
Dvorets-Borzogo Basha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894430
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van der Meijden Ellen & Peter
2 B  Dvorets-Borzogo Babochka
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894433
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
3 B  Dvorets-Borzogo Barycha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894431
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Smit Anneke
 
Jeugdklas (4/4)
1 U RCAC
Cymabresjeva Orvania
Geb.: 19-05-2012   NHSB : 2883620
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
2 U  Cymabresjeva Oksania
Geb.: 13-05-2012   
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Cymabresjeva Irvania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Schroeder Sybil
 
3 ZG  Resch Wind Aurora
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18328
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
4 ZG  Resch Wind Amara
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18326
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG Beste Hoofd
Adolana von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18276
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Tuip Marij
 
 
Open Klas (9/9)
1 U  Jasmilla vom Tollhaus
Geb.: 17-01-2006   VDH/DWZB B : 17555
(Cordova Tovarich x Coco Chanel vom Tollhaus)
F.&Eig.: Döring Brigitte
 
2 U  Russian Pearl Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681830
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
 
3 U  Shanti Shannon Bielie Noci
Geb.: 13-05-2010   VDH/DWZB B : 18150
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Lynx Sunrise)
Fokker : Cipcic Snjezana - Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
4 U  Gavria du Clos Vremontois
Geb.: 27-03-2011   LOF : 015909
(Boran du Cot-Regnier x Crystal du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
 
ZG  Centifolia Mierzalosc Borzoi
Geb.: 29-07-2007   NHSB Imp. : D 2689166
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Floor Josien
 
ZG  Ischyma Milayka Miloslava
Geb.: 04-03-2008   NHSB Imp. : D 2710373
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Steenvoorden Hans & Wela
ZG  Quantum Satis Stepowy Goniec
Geb.: 31-03-2011   NHSB : 2874177
(Radoga's Wild One x Alliance de Mur'Etnaya)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Floor Josien
 
ZG  Lynx Kizil Zabava
Geb.: 10-01-2011   NHSB : 2832684
(Lynx Moon Legend x Lynx Winds of Joy)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Smit Anneke
 
ZG  Meadow Beige Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772652
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Termorshuizen R. & H. & Kluiters J.
 
 
Fokkersklas (4/4)
1 U  Ch. Yolity Dievatiy Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U  Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623036
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
3 ZG  Pagranitsjniki Chaya
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742273
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
4 ZG  Cymabresjeva Marushka
Geb.: 25-11-2009   NHSB : 2773430
(Vorowitch Wolfskaia de l'Hermitage d'Eole x Cymabresjeva Gasha)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U  Ardagan's Gimme All Your Lovin
Geb.: 20-04-2008   NHSB : 2701168
(Ardagan's Firecracker x Tropinka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Karmelk H. - Eig.: de Haan Menno & Conny
2 U  Uljanow Barsois Calypso
Geb.: 05-06-2005   NHSB : 2596510
(Afelia's Doijan x Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte Christina - Eig.: Fakkert Anna
 
Kampioensklas (6/6)
1 U CAC Club Winner 2013 Beste Teef - BOB
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U  Alesja vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18008
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
3 U  Ch. Jelistaz Rjaviy Blieska
Geb.: 08-12-2006   NHSB Imp. : S 2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru x Jelistaz Kiara)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
4 U  Ch. Nadja Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623034
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: v. Woerdekom A.A.
 
U  Ch. Halina von der Windhundranch
Geb.: 05-03-2009   VDH/DWZB B : 17955
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Koch Carola & Peter
 
U  Svetlana Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623033
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
 
Veteranenklas (3/3)
1 U VetCAC
Ch. Precious Jewel Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Termorshuizen R. & H. & Kluiters J.
 
2 ZG  Blagorodnja Krasota Zhadkaya
Geb.: 04-03-2002   NHSB : 2385577
(Pagranitsjniki Aristoff x Poslusjneye Wihri Gornastajka)
F.&Eig.: Smid Elisabeth
 
3 ZG  Freya Felowska van Triumfus Dyonisos
Geb.: 08-03-2004   NHSB : 2497516
(Ch. Kuskaya's Arak of Kalinow x Ch. Duschinka van Triumfus Dyonisos)
Fokker : v.d. Zanden F. / v. Gestel A.J.M. - Eig.: Christenhusz S.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven