2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
4-5-2013 : Oldenburg/D - CAC Nat.VDH
Keurmeester : Mw. Schröter Gabriele/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 
VDH BR BOB Ch. Mikolai aus dem Zarenreich - VDH CAC BH Anatevka vom Falknerhorst
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 6 )
 
Reuen (8/8)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH RCAC
Velikij Ozerov
Geb.: 19-09-2010   SE : 65595/2010
(Ch. Velikij Josjka x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH CAC
Ch. Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
2 U RVDH
Velikij Najigor
Geb.: 24-08-2009   S : 59118/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Häggström Cecilia / Jensen Solveig
3 U  Maxim Raschi-Pack-Buran
Geb.: 11-06-2008   VDH/DWZB B : 17855
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
4 U  Helios ze Dvora Kralove
Geb.: 12-12-2009   VDH/DWZB B : Reg. 2-125
(Ch. Alyosha von Balaschow's x Aura Divoké Srdce)
Fokker : Buroh H. - Eig.: Feistauer R. / Denter H.
U  Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
Teven (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
H'Kvitova de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 16188
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH
Turgai's Koura
Geb.: 19-02-2009   VDH/DWZB B : 17974
(Turgai's Eristo x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Spohr Barbara / Schmidt Frank
2 U RVDH
Velikij Olga
Geb.: 19-09-2010   SE : 65597/2010
(Ch. Velikij Josjka x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Teef
Anatevka vom Falknerhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18037
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U RVDH RCAC
Velikij Onega
Geb.: 19-09-2010   SE : 65598/2010
(Ch. Velikij Josjka x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Häggström Cecilia / Rogersdotter Sanna
3 U  Karenina vom Sölring Hüs
Geb.: 29-01-2007   VDH/DWZB B : 17694
(Ch. Chor vom Tollhaus x Hednaja vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Basedow Christian / Neumann Inken C.
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven