2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
4-5-2013 : Göhlsdorf/D - CAC
Keurmeester : Mw. van Zanten Caroline/NL
Resultaten en foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de
 
 
 


BH BOB Rasswet's Chernila - BR Klingsor's Aschan
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 9 )
 
Reuen (7/7)
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Romanof aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18302
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
2 ZG  Ca'Frosco Locksley
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111315
(Ca'Frosco Hakon x )
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
 
Intermediaire Klas (2/2)
G  Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
G  Klingsor's Curgan
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18284
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Reu
Klingsor's Aschan
Geb.: 10-05-2008   VDH/DWZB B : 17849
(Klingsor's Nonius x Baruschka's Imzadza)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
2 U RVDH RCAC
Yermoloff's Majakovski
Geb.: 22-07-2010   SE : 51124/2010
(Ztepponova Tzar Artjenko x Yermoloff's Jasmira)
Fokker : Persson Dan & Anneli - Eig.: Freiherr Danuta
3 U  Igorov von der Windhundranch
Geb.: 22-10-2009   VDH/DWZB B : 18044
(Ch. Diamond von der Windhundranch x Ch. Yasba von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
Teven (9/9)
 
Veteranenklas (1/1)
1 o.a.  Ch. Rosjanka's Bostjana
Geb.: 20-08-2004   VDH/DWZB B : 17341
(Danjar z Bilmy x Rosjanka's Askania)
Fokker : Ludewig H. H. - Eig.: Kromrei Ilona
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ca'Frosco Lietka
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111337
(Ca'Frosco Hakon x Dobrinja)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
G  Hitrinka Hvatkaya
Geb.: 21-03-2012   RKF : 3302048
(Aleksandrit x Radost Zaznoba)
Fokker : Petrushova Tamara - Eig.: Rissmann Sabine
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 ZG  Klingsor's Cescada
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18285
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
F.&Eig.: Siegel Dörte
2 ZG  Jelistaz Venancia
Geb.: 22-06-2011   S : 46493/2011
(Jelistaz Painted Pelgrim x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Winter Anke
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOB
Rasswet's Chernila
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17940
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
F.&Eig.: Wille Marion
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Hirina von der Windhundranch
Geb.: 05-03-2009   VDH/DWZB B : 17953
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Schwarz B. & H. & Bollbach Heike
2 U RVDH
Aljaska Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18213
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
   
 
o.a. : zonder beloningen
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven