2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
27-2-2013 : Münster/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Rodrigues Fernando Madeira Juiz/PT
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 


VDH BR BOB Ch. Mikolai aus dem Zarenreich - Jgd.VDH Jgd.CAC BH Imperiatriza v. St.Petersburg
 

24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 15 )
 
Reuen (9/9)
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ishim-Roy von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18294
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter
3 U  Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
4 U  Rebbel aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18301
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wilkens Helga
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Sascha Kalinow
Geb.: 22-05-2011   VDH/DWZB B : 18224
(Teine Twist of Fate x Inuschka Kalinow)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Niemen Stepowy Goniec
Geb.: 20-09-2010   PKR.X : 7428
(Radoga's Wild One x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
2 U RVDH
Maxim Raschi-Pack-Buran
Geb.: 11-06-2008   VDH/DWZB B : 17855
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
3 ZG  Raskor Kalinow
Geb.: 13-05-2010   VDH/DWZB B : 18120
(Teine Twist of Fate x Otmena Kalinow)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
Teven (12/15)
 
Jeugdklas (7/7)
1 U JgdVDH JgdCAC Beste Teef
Imperiatriza v. St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18298
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Reis David
2 U JgdResVDH JgdResCAC
H'Kowalska de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-07-2012   LOF : 16197
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
3 U  Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
4 U  H'Kvitova de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-05-2012   LOF : 16188
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
U  More Mayorum Metelitza
Geb.: 17-03-2012   RKF :
(Vega Shelk Radonezh x Yablonevaya Valentika iz Razdolia)
Fokker : Gordeeva Vera - Eig.: Vinschen Claudia
ZG  Hitrinka Hvatkaya
Geb.: 21-03-2012   RKF : 3302048
(Aleksandrit x Radost Zaznoba)
Fokker : Petrushova Tamara - Eig.: Rissmann Sabine
ZG  Rayka aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18308
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Sander Peter
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Adasha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18259
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
2 U RVDH
Amei iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18261
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Döring Joachim
 
Open Klas (3/6)
1 U VDH CAC
Anatevka vom Falknerhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18037
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U RVDH RCAC
Teine Vienna Kalinow
Geb.: 08-07-2008   VDH/DWZB B : 18042
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
3 ZG  Bohdana vom Falknerforst
Geb.: 29-12-2010   VDH/DWZB B : 18171
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
afw  Volia Volnaja Mielas Kupinodas
Geb.: 25-03-2011   LSVK : BZ 0229/11
(Sokol&K Evgeni Onegin x Grigorij Vjuga Metilica)
Fokker : Juknienne Alexandra - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
 
afw  Karenina vom Sölring Hüs
Geb.: 29-01-2007   VDH/DWZB B : 17694
(Ch. Chor vom Tollhaus x Hednaja vom Sölring Hüs)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Basedow Christian / Neumann Inken C.
 
afw  Piroschka aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18220
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven