2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
27-4-2013 : Chateauroux/F - CACS
Keurmeester : Dhr. Grunheid Jean-Louis/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 4 / Teven : 12 )
 
Reuen (4/4)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCACS
Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS
Secret Garden Ruler
Geb.: 25-03-2009   AKC : HP33501102
(Secret Garden Tribute x Secret Garden Christmas Carol)
Fokker : Moran-Richter Mary - Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
2 U  Etchenko de Prjevalski
Geb.: 21-12-2009   LOF : 015638
(Voroy de Tchesskaïa x A'Khatarina des Crocs de la Molière)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: Mme Lantermoz Marie-Anne
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB - BOS
Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
Teven (12/12)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Galakataryna dEl Collina of Perruska
Geb.: 01-11-2011   LOF : 016061
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Ada (dite Annouchkaia))
Fokker : Lalemand Josette - Eig.: Mme Gillot Béatrice
 
 
Open Klas (4/4)
1 U CACS BOB
Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15683/03282
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS
Gala du Joyau des Bois
Geb.: 02-03-2011   
(Czar du Clos Vremontois x Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mme Dekelver Patricia
3 U  Capriza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 14972/03133
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
4 U  Douchka de Prjevalski
Geb.: 02-08-2008   LOF : 015274/03211
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Buisson Dominique
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Edwina de Prjevalski
Geb.: 21-12-2009   LOF : 015640/03269
(Voroy de Tchesskaïa x A'Khatarina des Crocs de la Molière)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Buisson Dominique
 
Jeugdklas (3/3)
1 U  Bagira Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18355
(Kornet iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
2 ZG  Holga-Czarovna du Domaine d'Iasnaia Poliana
Geb.: 02-05-2012   LOF : 16174
(Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaïa-Poliana x Erezinah des Plaines de Paudell)
Fokker : Tréfoux Nathalie - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
3 ZG  Dusha Poley Athenais Yasnaïa Poliana
Geb.: 18-05-2012   RKF : 07 19305
(Aleksandrit x Stone Gail Alpina)
Fokker : Yakubova Sophie / Yakubov Timur - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
 
Puppyklas (2/2)
VB  Hekaterina Alekseevna
Geb.: 04-10-2012   LOF : 016280
(Grand Chambelan du Grand Fresnoy x Franciska du Grand Fresnoy)
Fokker : Anselin Gérard - Eig.: Tréfoux Nathalie / Gouarin Cécile
VB  Hodessa de Prjevalski
Geb.: 14-10-2012   LOF : 016287
(Voroy de Tchesskaïa x A'Khatarina des Crocs de la Molière)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Buisson Dominique
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Beste Veteraan
Strast Homierovitch Boldareffchino
Geb.: 24-10-2001   LOF : 013632/02802
(Merak x Liakowska des Crocs de la Molière)
Fokker : Cogin Victoria - Eig.: Mme Laurent Marie-Thérèse
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven