2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
27-4-2013 : Salzburg/AT - CACA-CACIB
Keurmeester : Mw. Desserne Sylvie/F
Resultaten en foto's : Greet Schalenbourg
 
 
 
CACA-CACIB BOB Ch. Altaj Nova Fanfara - CACA-CACIB BOS Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 8 )
 
Reuen (9/10)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JCAC JBOB
Angelus Spirt of The Tsar
Geb.: 26-03-2012   OHZB : BAR/1310
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Shadowlight Spirit of The Tsar)
F.&Eig.: Titze Edith
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACA
Chyerdak Kasper
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100341
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Hunot Laetitia
2 U RCACA
Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
 
Open Klas (4/4)
1 U CACA-RCACIB
Yegor Spirit of the Tsar
Geb.: 18-08-2010   OHZB : BAR 1278
(Izumrud iz Krylatoi Legendy x Abrakadabra Nijinski Ballet)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Kain Maria
2 U RCACA
Zodiac Krylov
Geb.: 06-05-2010   CMKU/B : 2939/10/11
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Uhura Niota Krylov)
Fokker : Krylova Hana - Eig.: Raik Jakob / Krylova Hana
3 U  Frant vom Schloss Perchino
Geb.: 30-09-2008   OHZB : BAR/1251
(Vaskes Victor x Barinya aus dem Nibelgau)
Fokker : Gruber Alexandra - Eig.: Mag Gabriela
4 ZG  Gordiy Incipita Vita
Geb.: 22-10-2010   LV : 24988/11
(Senavian Ardagan Stremitel'nyj x Jamscik Grigorij Vesnushka Scastje)
Fokker : Pavlovska Juna - Eig.: Pavlovska Juna / Eberhart L.
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACA-CACIB BOB
Ch. Altaj Nova Fanfara
Geb.: 04-10-2007   CMKU/B : 2579/07/10
(Avar Bistupstwo x Almera du Grand Fresnoy)
Fokker : Foit Jan - Eig.: Vondrovicova Aneta
2 U RCACA
Ch. Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
 
Veteranenklas (0/1)
afw  MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greet
 
Teven (7/8)
 
Jeugdklas (1/2)
1 ZG  Amora Spirit of The Tsar
Geb.: 26-03-2012   OHZB : BAR/1314
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Xarina Spirit of The Tsar)
F.&Eig.: Titze Edith
afw  Angelique Spirit of The Tsar
Geb.: 26-03-2012   OHZB : BAR/1316
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Xarina Spirit of The Tsar)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Hartig Ruth
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Ztarfire Spirit of The Tsar
Geb.: 27-06-2011   OHZB : BAR/1294
(Izumrud iz Krylatoi Legendy x Baroque Nocturne de Nikolaiev)
F.&Eig.: Titze Edith
 
Open Klas (3/3)
1 U CACA
Aida z Brnova
Geb.: 18-10-2010   CLP/B : 2966
(Allperi Highlands Heart x Paloma Fi-It)
Fokker : Slovackova Barbora - Eig.: Kain Maria
2 U RCACA
Gavria du Clos Vremontois
Geb.: 27-03-2011   LOF : 015909
(Boran du Cot-Regnier x Crystal du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
3 U  Madyeshda vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18191
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Decker Axel / Spychala Barbara
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACA-CACIB BOS
Ch. Anuszka z Jurajskich Biskupic
Geb.: 28-01-2011   PKR.X : 7652
(Casanova Stepowy Goniec x Roza z Jurajskich Biskupic)
Fokker : Juszczyk Agata - Eig.: Schalenbourg Greet
2 U RCACA-RCACIB
Ch. Lailah von Sölring Hüs
Geb.: 25-09-2008   VDH/DWZB B : 17906
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Decker Axel / Spychala Barbara
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven