2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-4-2013 : Ostercappeln/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Fritz B./D
Resultaten en foto's : Annie Rogiers
 
 
 

Beste Fokkersgroep
Chyerdak Kashmir - & Chyerdak Kamaera - & Rainmaker Kylli Chyerdak
 

25 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 14 )
 
Reuen (11/11)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Air Force One Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 83229/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Plante Walter
 
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC
Rodja aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18305
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
 
3 U  Ischyma Ustinov
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18309
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Celina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
4 ZG  Indigolith von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18291
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kirbitz Axel
 
ZG  Rebbel aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18301
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Wilkens Helga
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC Beste Reu
Ch. Art Deco Nijinski Ballet
Geb.: 03-06-2006   CMKU/B : 2407/06
(Ch. Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Burianova Lenka - Eig.: Klug Margrit / Burianova Lenka
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH
Pascha aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18217
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Justus Gaby
 
2 U RVDH
Maxim Raschi-Pack-Buran
Geb.: 11-06-2008   VDH/DWZB B : 17855
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore / Schmitz Michaela
 
3 U  Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
Teven (14/14)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Akustica Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 3232/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Nühnen Inge
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Rayka aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18308
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Sander Peter
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
 
3 ZG  Imperiatriza v. St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18298
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Reis David
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
2 U RVDH
Adasha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18259
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Kühlmann Bettina
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Stepun's Agniia
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18028
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH RCAC S+L
MCh. Rainmaker Kylli Chyerdak
Geb.: 23-03-2008   SF/FIN : 27544/08
(Zevs iz Razdolia x Rainmaker Irene)
Fokker : Lind / Vilpponen  - Eig.: Soete Deborah
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOB
Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
2 U RVDH
Ch. Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
3 U  Letra
Geb.: 22-10-2006   RKF : 1993494
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Kobra)
Fokker : Ostapchenko G.A. - Eig.: Sperling W.
 
4 U  Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
 
U  Grafinya
Geb.: 20-05-2010   RKF : 2765407
(Igray x Ugroza)
Fokker : Lelekin S.V. - Eig.: Sperling W.
 
ZG  Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven