2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-4-2013 : Greppin/D - CAC
Keurmeester : Mw. Piesik Birgit/D
Resultaten en foto's : Ute Dick
 
 
 
VDH CAC BH Almazka Legenda Rossij - VDH BR BOB Ch. Qubotko Kalinow
 

19 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 10 )
 
Reuen (8/9)
 
Veteranenklas (1/2)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute & Oliver
 
afw  Ch. Rassim's Don Carlos
Geb.: 06-05-2003   VDH/DWZB B : 17160
(Ch. Teine Windmaster of Foxwood x Ch. Stonebar Sancara)
Fokker : Niekamp Volker & Marina - Eig.: Niekamp Volker / Krause Günter
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Romanof aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18302
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ca'Frosco Locksley
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111315
(Ca'Frosco Hakon x )
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
3 ZG  Asterion Izironk
Geb.: 21-04-2012   CMKU/B : 3181-12
(Oleg Kalinow x Foxey Lady Bistkupstwo)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute & Oliver
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Ognik Stepowy Goniec
Geb.: 21-12-2010   PKR.X : 7494
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Spengler Ljudmila
2 RVDH RCAC
Igorov von der Windhundranch
Geb.: 22-10-2009   VDH/DWZB B : 18044
(Ch. Diamond von der Windhundranch x Ch. Yasba von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
 
3 U  Almaz Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18205
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Schmidt Claudia
Teven (9/10)
 
Jeugdklas (5/6)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ca'Frosco Lietka
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111337
(Ca'Frosco Hakon x Dobrinja)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Alfryda von der Tillyschanze
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18277
(Borzowski's Nice Man Jack x Ch. Chaijka)
Fokker : Scholz Claudia / Wille Michael - Eig.: Mühlau U. & H.
 
3 U  Romina Bella aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18306
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
4 ZG  Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
G  Inner Love Silent Enigma
Geb.: 18-01-2012   CMKU/B : 3153/12
(Angel of Mine Royal Lily x Alessandra Demikat)
Fokker : Krapova Marta - Eig.: Peraita Silke
afw  Beluga Archangelika
Geb.: 08-03-2012   CLP/B : 3143
(Lynx Magic Stone x Phädra Fi-It)
Fokker : Rozsivalova Olga - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH RCAC
Klingsor's Cescada
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18285
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
F.&Eig.: Siegel Dörte
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Teef
Almazka Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18211
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Schmidt Claudia
2 U RVDH
Ailica's Hermine
Geb.: 01-02-2010   VDH/DWZB B : 18085
(Ailica's Gawan x Anouchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Schmidt Claudia
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven