2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
30-3-2013 : Luxembourg/L - CACL-CACIB
Keurmeester : Mw. Wagner Ruth/L
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
Foto : André van den Broek
 
CACL-CACIB BOB Ch. Riband Wave Modnyabistru
 

21 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 11 )
 
Reuen (10/10)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U Lux. Jeugd Kamp.
Solovyev Terpen
Geb.: 01-06-2012   RKF : 3351748
(Ch. Solovyev Favorit x Ch. Solovyev Gvardia Belaya)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Grange Claude
2 U  Borscana Slash Saul (dit Liaram)
Geb.: 18-10-2011   S : 58840/2011
(Ch. Krilat Charadai x Borscana Vulturine)
Fokker : Edland Lize - Eig.: M. Linque Loic
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACL
Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACL-RCACIB
Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 ZG  Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (3/3)
1 U CACL-CACIB
White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 U RCACL
Fantome-de-L'Opera du Grand Fresnoy
Geb.: 11-08-2010   LOF : 015807
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Bonhour Alain
3 U  Ischyma Nijinski Tulpar
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17862
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ebel Ulrike
 
Veteranenklas (2/2)
1 U Lux.Vet.Ch. Beste Reu
MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U  MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greta
Teven (11/11)
 
Kampioensklas (5/5)
1 U CACL-CACIB BOB
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 U RCACL
Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
3 U  Ch. Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
Fokker : Kanoo H. - Eig.: Futschig Norbert
4 U  Ch. Ljudmilla aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17748
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus Christa
5 U  Russkiy Azart Kameya Arisona
Geb.: 04-10-2010   LOI : 10/198987
(Ch. Russkiy Azart Dagon x Borscana Iselin)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Falletto Gianpaolo
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CACL-RCACIB
Gaïa de Xanishka
Geb.: 01-04-2011   LOF : 15936
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Belka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
2 U RCACL
Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
Open Klas (4/4)
1 U CACL
Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greta
2 U RCACL
Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15683/03282
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Jelka van Quazouraskaya
Geb.: 28-11-2010   LOSH : 1096164
(Ch. U'Alexei de Xanishka x Dunjaschka van Quazouraskaya)
F.&Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
4 U  Pyashka's Barinka
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18091
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Rockstroh Ines
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven