2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
17-3-2013 : Montluçon/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Maison Frédéric/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CACS-CACIB Eylena du Clos de Mickaloïc - CACIB BOB Ch. Fedja du Cot-Regnier
 

23 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 13 )
 
Reuen (10/10)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCACS
Groznij de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 27-10-2011   LOF : 016039
(Eltsine de l'Hermitage d'Eole x Ch. Dober-Kopp Volga)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (6/6)
1 U CACS-RCACIB
Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
2 U  Dimitrov des Crocs de la Molière
Geb.: 29-02-2008   LOF : 015208/02731
(Ustinov des Crocs de la Molière x Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
3 U  Gurvan du Joyau des Bois
Geb.: 02-03-2011   LOF : 015940
(Czar du Clos Vremontois x Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mlle Cadaux Justine
4 U  Cholostoil Vladimirowitch
Geb.: 21-09-2007   LOF : 15154
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana x Thasrhea de l'Etoile Saint Hubert)
F.&Eig.: M. Mme Perez Fabrice / Gantheil Michelle
ZG  Cherenoff du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015077/02739
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
ZG  Gordy von Ochotnikov
Geb.: 10-03-2011   LOF : 015926/02874
(Voroy de Tchesskaïa x Antonja des Crocs de la Molière)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Mlle Chevalier F.
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB BOG
Ch. Fedja du Cot-Regnier
Geb.: 18-03-2010   LOF : 015666
(Boran du Cot-Regnier x Aza)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Russkiy Azart Wasiliy for Hermitage d'Eole
Geb.: 09-03-2012   LOI : 12/50395
(Solovyev Landish for Russkiy Azart x Ch. Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Guillon Sylvie
Teven (13/13)
 
Open Klas (8/8)
1 U CACS-CACIB
Eylena du Clos de Mickaloïc
Geb.: 30-11-2009   LOF : 015593/03254
(Dimitrov des Crocs de la Molière x Slavia du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
2 U RCACS-RCACIB
F'Katja du Cot-Regnier
Geb.: 02-06-2010   LOF : 015759
(Rasswet's Burattino x Vestlana du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Mme Debricon Sophie
3 U  Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15683/03282
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
4 U  Faliziane de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 015687/03290
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Savarit Pascale
U  Gwenwald de la Zingarella
Geb.: 24-06-2011   LOF : 015961
(Eliakov Homierovitch Boldareffchino x Drouska Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Ferenbach Stéphanie / Brotons Christophe - Eig.: Mme Ferenbach Stéphanie
U  Paskova Addicted to Love
Geb.: 19-04-2006   PK : OG 165/06
(Dober-Kopp Parov Baro x Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : Paskova Antoaneta - Eig.: Combis Marie-Hélène
ZG  Egerie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015654
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Merieux Odette
ZG  Elvira de Prjevalski
Geb.: 05-09-2009   LOF : 015548/03252
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Mlle Huvelle-Chevalier
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U  Ch. Ex-Yougouslavie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015655/03266
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U  Ch. Cashaka du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015080/03160
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
 
Jeugdklas (2/2)
1 U  Helectra de Pinedo
Geb.: 24-05-2012   LOF : 16211
(Fedja du Cot Regnier x Ch. Anaïs Anaïs de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
2 U  Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb.: 13-01-2012   LOF : 016162
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Histoire-d'Amour du Grand Fresnoy
Geb.: 22-07-2012   LOF :
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven