2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-3-2013 : Offenburg/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Sistermann Elmar/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 
Vet.VDH Vet.CAC Vet.BOB BH Ch. Pyashka's Adlesha - VDH CACIB BR BOB Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
 

25 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 17 / Teven : 8 )
 
Reuen (17/17)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Turgai's Haziz
Geb.: 05-10-2004   VDH/DWZB B : 17381
(Turgai's Feniks x Ch. Turgai's Chernika)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Neu Daniel
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Afanasij Forget Valley
Geb.: 24-08-2012   CMKU/B : 3227/12
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ch. Phaedra Mathilde)
Fokker : Ditka Dida Pöschelova - Eig.: Blum Claudia
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ischyma Urraco
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18310
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
3 ZG  Tarasov's Ikarow
Geb.: 23-02-2012   SE : 22411/2012
(Teine Art Nouveau x Tarasov's Grey Pearl)
Fokker : Persson Susanne - Eig.: Beck Leena / Aliklaavu Nanni
4 ZG  Russkiy Azart Golden Absolut Dictator
Geb.: 03-01-2012   LOS : 708361
(Ch. Borscana Hardcore Superstar x Slavianskaja Mudrost)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Jaquier Christine
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH
Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
2 U RVDH
Achat Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18204
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
Fokker : Spengler Ljudmila - Eig.: Schneider Tatjana
3 U  Poraschai Sokolow
Geb.: 28-03-2011   SHSB/LOS : 700733
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Ammann Margrith
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH CACIB Beste Reu - BOB
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RVDH RCACIB
Ch. Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
3 U  Ch. Turgai's Keoma
Geb.: 19-02-2009   VDH/DWZB B : 17972
(Turgai's Eristo x Turgai's Galka)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH CAC
Ischyma Silvan
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18158
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kharazchi Jamshid
2 U RVDH RCAC
Ischyma Samoun
Geb.: 30-12-2010   VDH/DWZB B : 18160
(Hunter Stepowy Goniec x Ischyma Morticia)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kharazchi Jamshid
3 U  Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
4 U  Ch. Russkiy Azart Romantic
Geb.: 02-02-2010   LOS : 696426
(Ch. Borscana Hardcore Superstar x Russkiy Azart Milleniya)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Jaquier Christine
ZG  Turgai's Lebed
Geb.: 04-02-2010   VDH/DWZB B : 18096
(Urkofsky Houral x Turgai's Faij)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Neu Daniel
Teven (8/8)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Vet. BOB - Beste Teef
Ch. Pyashka's Adlesha
Geb.: 14-01-2004   VDH/DWZB B : 17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa x Ch. Pyashka de Xanishka)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Madyeshda vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18191
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Decker Axel / Spychala Barbara
2 U RVDH
Pursuit of Love Sokolow
Geb.: 28-03-2011   SHSB/LOS : 700738
(Silver Seraph Sokolow x Moonlight Meteliza Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH CACIB
Ch. Rhapsody in Silver Sokolow
Geb.: 28-03-2009   SHSB/LOS : 681826
(Phaedra Camus x Moonlight Meteliza Sokolow)
F.&Eig.: Schmid Gabriele
2 U RVDH RCACIB
Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
3 U  Dworjanin Jegoza
Geb.: 05-05-2007   LOS : 662446
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra x Hochotuschka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Bersinger A.
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Stepun's Anfisa
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18027
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Juliana
2 U RVDH RCAC
Russkiy Azart Prinzess
Geb.: 12-03-2009   SHSB/LOS : 688828
(Ch. Russkiy Azart Dagon x Russkiy Azart Elita)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Bäch Suzanne & Ernst
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven