2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
2-3-2013 : Issum/D - CAC
Keurmeester : Mw. Kammerscheid-Lammers Angelika/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 


VDH BR BOB BIS Ch. Mikolai aus dem Zarenreich - VDH CAC BH Ch. Riband Wave Modnyabistru
 

43 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 16 / Teven : 27 )
 
Reuen (16/16)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Dvorets-Borzogo Bolshoi
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894427
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
 
Jeugdklas (7/7)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB Junior BIS
Iwanuschka von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18295
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Indigolith von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18291
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kirbitz Axel
4 U  Chyerdak Kasper
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100341
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Hunot Laetitia
4 U  Rodja aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18305
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
F.&Eig.: Klug Margrit
U  Ischyma Topas
Geb.: 08-10-2011   VDH/DWZB B : 18267
(Ch. Ischyma McCauley x Artemesia Mierzalocs Borzoi)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schulz Alexander
ZG  Ishim-Roy von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18294
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Bergmann Heinz-Günter
ZG  Indjuk von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18293
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Kristandt Gabi
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Venskij Vals Mielas Kupinodas
Geb.: 25-03-2011   LSVK : BZ 0221/11
(Sokol&K Evgeni Onegin x Jamscik Grigorij Vjuga Metelica)
Fokker : Juknienne Alexandra - Eig.: Matyssek Silke
2 U RVDH
Petrov aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18218
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Boekhout van Solinge Marian
G  Sergej kalinow
Geb.: 22-05-2011   VDH/DWZB B : 18222
(Teine Twist of Fate x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Pluschke Dagmar
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Reu - BOB Best in Show
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC
Ch. Art Deco Nijinski Ballet
Geb.: 03-06-2006   CMKU/B : 2407/06
(Ch. Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Burianova Lenka - Eig.: Klug Margrit / Burianova Lenka
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH
Reikolnikov Kalinow
Geb.: 13-05-2010   VDH/DWZB B : 18121
(Teine Twist of Fate x Otmena Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Pluschke Dagmar
2 U RVDH
White Coronet Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
3 U  Scharkow's Chagajew
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18128
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
Teven (26/27)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Scharkow's Anitschka
Geb.: 23-09-2004   VDH/DWZB B : 17362
(Ch. Chor vom Tollhaus x Stepun's Quubara)
F.&Eig.: Schelke Angela & Thomas
 
Jeugdklas (8/8)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ischyma Uhura
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18314
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Izora von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18300
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
3 U  Irina von St. Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18299
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
Fokker : Paffrath Gerlinde - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
4 U  More Mayorum Metelitza
Geb.: 17-03-2012   RKF :
(Vega Shelk Radonezh x Yablonevaya Valentika iz Razdolia)
Fokker : Gordeeva Vera - Eig.: Vinschen Claudia
ZG  Adasha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18259
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
F.&Eig.: Kühlmann Martina
 
ZG  Rada aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18307
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schulz Alexander
 
ZG  Iveta von St.Petersburg
Geb.: 30-12-2011   VDH/DWZB B : 18296
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Natascha)
F.&Eig.: Paffrath Gerlinde
ZG  Ischyma Umniza
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18313
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schulz Alexander
 
Intermediaire Klas (5/6)
1 U VDH RCAC
Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
2 U RVDH
Piroschka aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18220
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
3 U  Jelistaz Venancia
Geb.: 22-06-2011   S : 46493/2011
(Jelistaz Painted Pelgrim x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Winter Anke
4 U  Gavria du Clos Vremontois
Geb.: 27-03-2011   LOF : 015909
(Boran du Cot-Regnier x Crystal du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
ZG  Manuschka vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18192
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Kamp Joyce E.
afw  Bilans L Like Lullaby
Geb.: 30-08-2011   PKR.X : 7878
(Bilans Just Think Of Me x Bilans It's not incredible)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Berberich Christine
 
 
Kampioensklas (4/4)
1 U VDH
Ch. Ljudmilla aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17748
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus Mario
2 U RVDH
Ch. Rasswet's Camee
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17934
(Rasswet's Burattino x Vasilisa Prekrasnaya iz Podnebesija)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Winter Anke
3 U  Ch. Scharkow's Bogisha
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Kühlmann Martina
4 U  Ch. Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
Open Klas (8/8)
1 U VDH CAC Beste Teef
Ch. Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
2 U RVDH
Ondria aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2009   VDH/DWZB B : 18040
(Ladianov aus dem Zarenreich x Iliana aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
3 U  Maraya aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17915
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus Mario / Maus F.
4 U  Anatevka vom Falknerhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18037
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Dr. Nickelsen Kay
U  Fleur von Ochotnikov
Geb.: 20-04-2010   VDH/DWZB B : 18175
(Empire von Prisca x Baraba du Bois de la Verdage)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Maus Mario / Maus Ch.
U  Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
U  Scharkow's Calinka
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18132
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
U  Stepun's Barishnija
Geb.: 02-04-2010   VDH/DWZB B : 18101
(Alex Baranowskij x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven