2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-2-2013 : Langerwisch/D - CAC Landessieger Berlin-Brandenburg 2013
Keurmeester : Dhr. Richter Wolfgang/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 

Landessieger Berlin-Brandenburg 2013
VDH BR Ch. Ischyma Jaden Triskel - VDH CAC BH BOB Stepun's Chaska
 

38 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 21 / Teven : 17 )
 
Reuen (17/21)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Taigan (Mahkroff)
Geb.: 02-02-2002   VDH/DWZB B : 17046
(Perm von Smetanka x Chernena iz Krasnoy Okhoty)
Fokker : Mahkroff Olga - Eig.: Grund Susanne
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Resch Wind Armastus
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18322
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Petri & Wilson Barbara & Gerold L & Schmidt Cordelia
 
Jeugdklas (4/5)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Berlin/Bbg. 2013
Chyerdak Kasper
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100341
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Hunot Laetitia
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Klingsor's Curgan
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18284
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
3 U  Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
4 ZG  Romanof aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18302
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
afw  Asterion Izironk
Geb.: 21-04-2012   CMKU/B : 3181-12
(Oleg Kalinow x Foxey Lady Bistkupstwo)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U VDH CAC
Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U RVDH
Avant-Garde Art Beryll
Geb.: 04-07-2011   VDH/DWZB B : 18239
(Turgai's Jarkij x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Steiner Rene / Kitsche Anett
afw  Jucatan von der Windhundranch
Geb.: 31-03-2011   VDH/DWZB B : 18199
(Ladianov aus dem Zarenreich x Donna von der Windhundranch)
F.&Eig.: Schwarz Brigitte & Heike
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH LS Berlin/Bbg. 2013 Beste Reu
Ch. Ischyma Junior Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17654
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
2 U RVDH
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH RCAC
Ch. Art Deco Nijinski Ballet
Geb.: 03-06-2006   CMKU/B : 2407/06
(Ch. Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Burianova Lenka - Eig.: Klug Margrit / Burianova Lenka
2 U RVDH
Ch. Ischyma Jaden Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17652
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
 
Open Klas (5/7)
1 U VDH
Yermoloff's Majakovski
Geb.: 22-07-2010   SE : 51124/2010
(Ztepponova Tzar Artjenko x Yermoloff's Jasmira)
Fokker : Persson Dan & Anneli - Eig.: Freiherr Danuta
2 U RVDH
Igorov von der Windhundranch
Geb.: 22-10-2009   VDH/DWZB B : 18044
(Ch. Diamond von der Windhundranch x Ch. Yasba von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
3 ZG  Dober-Kopp Fatia Negra
Geb.: 14-05-2010   VDH/DWZB B : 18134
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Gierschek Jürgen
4 ZG  Klingsor's Aschan
Geb.: 10-05-2008   VDH/DWZB B : 17849
(Klingsor's Nonius x Baruschka's Imzadza)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Kroll Sabine / Siegel Dörte
ZG  Avant-Garde Art Abraxas
Geb.: 26-04-2010   VDH/DWZB B : 18111
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Steiner Rene / Kitsche Anett
afw  Avant-Garde Art Abstract
Geb.: 27-04-2010   VDH/DWZB B : 18112
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
F.&Eig.: Kitsche Annett
 
afw  Zodiac Krylov
Geb.: 06-05-2010   CMKU/B : 2939/10/11
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Uhura Niota Krylov)
Fokker : Krylova Hana - Eig.: Raik Jakob / Krylova Hana
 
Teven (15/17)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Ch. Anatevka von der Windhundranch
Geb.: 18-04-2003   VDH/DWZB B : 17152
(Wjugow von der Windhundranch x Udala von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Franz Kathrin
 
Puppyklas (1/2)
1 VB Beste Puppy
Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
afw  Resch Wind Aurora
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18328
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
 
 
Jeugdklas (1/2)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Berlin/Bbg. 2013 JBOB
Inner Love Silent Enigma
Geb.: 18-01-2012   CMKU/B : 3153/12
(Angel of Mine Royal Lily x Alessandra Demikat)
Fokker : Krapova Marta - Eig.: Peraita Silke
afw  Beluga Archangelika
Geb.: 08-03-2012   CLP/B : 3143
(Lynx Magic Stone x Phädra Fi-It)
Fokker : Rozsivalova Olga - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Piroschka aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18220
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 U RVDH
Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH
Ch. Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
2 U RVDH
Ch. Stepun's Agniia
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18028
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
3 U  Ch. Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
Fokker : Kanoo H. - Eig.: Futschig Norbert
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH CAC LS Berlin/Bbg. 2013 Beste Teef - BOB
Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
2 U RVDH
Hirina von der Windhundranch
Geb.: 05-03-2009   VDH/DWZB B : 17953
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Schwarz B. & H. & Bollbach Heike
3 U  Ischyma Princess
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18019
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Hansen Stefanie
4 U  Awrora Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18212
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
U  Ondria aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2009   VDH/DWZB B : 18040
(Ladianov aus dem Zarenreich x Iliana aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
U  Feodora de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15686
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Hanschonkoff Viktoria
ZG  Pamina aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18221
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Schön Christiane
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven