2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
23-2-2013 : Langerwisch/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Boucek Frantisek/CZ
Resultaten en foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de, Rolf Niemann
 
 
 


Best in Show Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
 

37 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 22 / Teven : 15 )
 
Reuen (21/22)
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetVDH VetCAC Vet.BOB
Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute
2 U VetResVDH VetResCAC
Ch. Taigan (Mahkroff)
Geb.: 02-02-2002   VDH/DWZB B : 17046
(Perm von Smetanka x Chernena iz Krasnoy Okhoty)
Fokker : Mahkroff Olga - Eig.: Grund Susanne
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Ca'Frosco Locksley
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111315
(Ca'Frosco Hakon x )
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
 
Jeugdklas (5/5)
1 U JgdVDH JgdCAC
Chyerdak Kasper
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100341
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Hunot Laetitia
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Asterion Izironk
Geb.: 21-04-2012   CMKU/B : 3181-12
(Oleg Kalinow x Foxey Lady Bistkupstwo)
Fokker : Chocholouskova Helena - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
3 U  Romanof aus dem Zarenreich
Geb.: 25-01-2012   VDH/DWZB B : 18302
(Karamasov aus dem Zarenreich x Mierzalosc Borzoi Blanda Aiton)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
4 U  Klingsor's Chester
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18282
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Baage Gisela
ZG  Klingsor's Curgan
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18284
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Siegel Dörte / Kroll Sabine
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH
Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
2 U RVDH
Avant-Garde Art Beryll
Geb.: 04-07-2011   VDH/DWZB B : 18239
(Turgai's Jarkij x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Steiner Rene / Kitsche Anett
3 ZG  Titan Aleksandrit Favorit
Geb.: 03-08-2011   UKU : 0102685
(Blesk iz Razdolia x Radoga's Fade to Black)
Fokker : Zikowa Ekattarina - Eig.: Dr. Eigenbrod Karen
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH Beste Reu - BOB Best in Show
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RVDH
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
3 U  Ch. Ischyma Junior Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17654
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH CAC
Ch. Ischyma Jaden Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17652
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
2 U RVDH RCAC
Ch. Art Deco Nijinski Ballet
Geb.: 03-06-2006   CMKU/B : 2407/06
(Ch. Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Burianova Lenka - Eig.: Klug Margrit / Burianova Lenka
 
Open Klas (5/6)
1 U VDH
Ognik Stepowy Goniec
Geb.: 21-12-2010   PKR.X : 7494
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Spengler Ljudmila
2 U RVDH
Igorov von der Windhundranch
Geb.: 22-10-2009   VDH/DWZB B : 18044
(Ch. Diamond von der Windhundranch x Ch. Yasba von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
3 U  Yermoloff's Majakovski
Geb.: 22-07-2010   SE : 51124/2010
(Ztepponova Tzar Artjenko x Yermoloff's Jasmira)
Fokker : Persson Dan & Anneli - Eig.: Freiherr Danuta
4 U  Avant-Garde Art Abraxas
Geb.: 26-04-2010   VDH/DWZB B : 18111
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Steiner Rene / Kitsche Anett
U  Klingsor's Aschan
Geb.: 10-05-2008   VDH/DWZB B : 17849
(Klingsor's Nonius x Baruschka's Imzadza)
Fokker : Siegel Dörte - Eig.: Kroll Sabine / Siegel Dörte
afw  Avant-Garde Art Abstract
Geb.: 27-04-2010   VDH/DWZB B : 18112
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
F.&Eig.: Kitsche Annett
 
Teven (14/15)
 
Puppyklas (3/3)
1 VB Beste Puppy
Resch Wind Amara
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18326
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
F.&Eig.: Schmidt Cordelia & Uwe
2 VB  Ca'Frosco Lietka
Geb.: 03-07-2012   ROI : 12/111337
(Ca'Frosco Hakon x Dobrinja)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Siegel Dörte
3 VB  Blasch Legenda Rossij
Geb.: 17-06-2012   VDH/DWZB B : 18357
(Blesk iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Klingsor's Cescada
Geb.: 29-10-2011   VDH/DWZB B : 18285
(Altai vom Tännichtgrund x Ch. Klingsor's Xynthia)
F.&Eig.: Siegel Dörte
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Beluga Archangelika
Geb.: 08-03-2012   CLP/B : 3143
(Lynx Magic Stone x Phädra Fi-It)
Fokker : Rozsivalova Olga - Eig.: Hahn-Wassilewa Tina
3 U  Inner Love Silent Enigma
Geb.: 18-01-2012   CMKU/B : 3153/12
(Angel of Mine Royal Lily x Alessandra Demikat)
Fokker : Krapova Marta - Eig.: Peraita Silke
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC Beste Teef
Piroschka aus dem Zarenreich
Geb.: 04-04-2011   VDH/DWZB B : 18220
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 U RVDH
Chyerdak Kamaera
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100346
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
F.&Eig.: Soete Deborah
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
Fokker : Kanoo H. - Eig.: Futschig Norbert
2 U RVDH
Ch. Stepun's Agniia
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18028
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
Open Klas (4/5)
1 U VDH RCAC
Stepun's Chaska
Geb.: 06-03-2011   VDH/DWZB B : 18184
(Teine Chester Kalinow x Stepun's Xaranowa)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
2 U RVDH
Ailica's Glory Laika
Geb.: 06-03-2007   VDH/DWZB B : 17708
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Dr. Eigenbrod Karen
3 U  Awrora Legenda Rossij
Geb.: 07-04-2011   VDH/DWZB B : 18212
(Zagar Iz Razdolia x Lynx Power of Love)
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
4 U  Feodora de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15686
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Hanschonkoff Viktoria
afw  Ondria aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2009   VDH/DWZB B : 18040
(Ladianov aus dem Zarenreich x Iliana aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven