2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
12-1-2013 : Nürnberg/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Mw. Kammerscheid-Lammers Angelika/D
Resultaten en foto's : Rolf Niemann
 
 
 
VDH CACIB BH BOB Ch. Nibrass Empress Matilda - VDH CAC-CACIB BR Ajoscha iz mira älf
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 5 )
 
Reuen (9/10)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetCAC Vet.BOB
Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Dante Frajanka
Geb.: 09-11-2011   CMKU/B : 3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker : Pilecek Karel - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U VDH CAC-CACIB Beste Reu
Ajoscha iz mira älf
Geb.: 23-09-2011   VDH/DWZB B : 18258
(Ch. Leonid vom Tollhaus x Ch. Scharkow's Bogisha)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Locher Stephan M. / Leeb Susanne
2 U RVDH
Darley z Palatinu Moravia
Geb.: 03-03-2011   CMKU/B : 3013/11
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova Marta - Eig.: Stettinger-Faust Renate
3 U  Bel Etual Vronskiy
Geb.: 25-03-2011   RKF : 2971583
(Demjan x Metel Moya Ostrada iz Severnoi Ohoty)
Fokker : Parichenko Ekaterina / Smirnova  - Eig.: Trevisan-Mahbuba Patrizia
afw U  Dmitrij Reny Destiny Mraja
Geb.: 25-01-2011   CMKU/B : 3086/11
(Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Desszert)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Schwarzova Renata
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH RCACIB
Ch. Qubotko Kalinow
Geb.: 20-03-2010   VDH/DWZB B : 18104
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Dick Ute
2 U RVDH
Ch. Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Velikij Nijinskij
Geb.: 24-08-2009   S : 59113/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Matyssek Silke
2 U RVDH
Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
Teven (4/5)
 
Intermediaire Klas (0/1)
afw  Madyeshda vom Sölring Hüs
Geb.: 22-03-2011   VDH/DWZB B : 18191
(Corsakov-Impérator d'Ymauville x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Decker Axel / Spychala Barbara
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U VDH CACIB Beste Teef - BOB
Ch. Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
Fokker : Kanoo H. - Eig.: Futschig Norbert
2 U VDH RCACIB
Ch. Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
zur.gez.  Ch. Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
 
Open Klas (1/1)
ZG  Stepun's Anfisa
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18027
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Juliana
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
zur.gez. : teruggetrokken
 
 
 
 
 
 
terug naar boven