2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
18-12-2010 : Brussel/B - CAC-CACIB Brussels Dog Show 2010
Keurmeester : Mw. Peschges Waltraud/D
Foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé - Penny Karaspilios
 
 
 


CAC-CACIB Belgian Winner 2010 - BOB - 4 BOG Troykaia Polozovich Geicho
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 9 )
 
Reuen (7/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Exodus du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 15650
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Verstappen M.
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (3/4)
1 U CAC-CACIB Belgian Winner 2010 BOB 4 BOG
Troykaia Polozovich Geicho
Geb.: 31-10-2007   LOSH : 1031703
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Basha Wolfskaïa)
F.&Eig.: Jans Veronique
2 ZG  Captain Cook z Visnoveho Kvetu
Geb.: 18-07-2008   CMKU/B : 2716/2008
(Charley Balsaja Achota x Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : Vorackova - Eig.: Priest Rosalind
3 ZG  Albaneiler The Mabinogion
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723001
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
afw  Nebula Kalinow of Albaneiler
Geb.: 26-06-2006   KC : AH 0901399
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Harvey Lorraine
 
 
Kampioensklas (2/3)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Cymabresjeva Jarkov
Geb.: 29-07-2005   NHSB : 2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai x Ch. Afelia's Divania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Schroeder S. / Pans H.
2 U  Ch. Datcha Payatz at Menigma
Geb.: 26-06-2005   KC : REG 2083CS
(Radost Tazeb Jasper del Viento x Datcha Boltushka)
Fokker : Knieschke Ingrid - Eig.: Pinkerton Sue
afw  Ch. Bugor Ljoebov Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623031
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
Teven (6/9)
 
Jeugdklas (1/2)
G  Cymabresjeva Marushka
Geb.: 25-11-2009   NHSB : 2773430
(Vorowitch Wolfskaia de l'Hermitage d'Eole x Cymabresjeva Gasha)
F.&Eig.: de Groot Wim
afw  Ieva Wolfskaïa
Geb.: 19-09-2009   LOSH : 1068430
(Attila Wolfskaïa x Faroussia Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Michiels-Domen C. & J.
 
 
Open Klas (3/3)
1 U CAC-CACIB Belgian Winner 2010 BOS
Albaneiler Lady of The Lake
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723004
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
2 U  Troykaia Polozovich Gatchina
Geb.: 31-10-2007   LOSH : 1031706
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Basha Wolfskaïa)
F.&Eig.: Jans Veronique
3 ZG  Ardagan's Gimme All Your Lovin
Geb.: 20-04-2008   NHSB : 2701168
(Ardagan's Firecracker x Tropinka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Karmelk H. - Eig.: de Haan Menno & Conny
 
Kampioensklas (2/4)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Cymabresjeva Katyuska
Geb.: 11-05-2007   NHSB : 2655331
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Cymabresjeva Gasha)
F.&Eig.: de Groot Wim
2 U  Ch. Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
afw  Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623036
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
afw  Ch. Udessa de Xanishka
Geb.: 30-09-2003   LOF : 014141
(Tsjerkaj du Bois St Lambert x Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven