2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-11-2010 : Kortrijk/B - CAC-CACIB Eurodogshow 2010
Keurmeester : Dhr. O'Brien Vincent/IRL
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 
CAC-CACIB BOS Ch. Datcha Payatz at Menigma - CAC-CACIB BOB Ch. Dober-Kopp Volga
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 7 )
 
Reuen (8/9)
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Dom As Goscha Jiriz Jidze
Geb.: 05-08-2010   
(Ch. Ischyma Harosjenkie x Ch. Lynx Endless Love)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
Puppyklas (1/1)
1 B  Felinkov du Joyau des Bois
Geb.: 21-04-2010   LOF : 15744
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Vanouchka Az Aftab Faizabad)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Fondo Frederic
 
Jeugdklas (1/2)
1 U  Ianislav du Pré du Chateau
Geb.: 30-09-2009   LOSH : 1067903
(Dimitrov du Pré du Chateau x Fiona du Pré du Chateau)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Van Langenhoven Nonna
afw  Exodus du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 15650
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Verstappen M.
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (2/2)
1 U  Nebula Kalinow of Albaneiler
Geb.: 26-06-2006   KC : AH 0901399
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Harvey Lorraine
2 U  Captain Cook z Visnoveho Kvetu
Geb.: 18-07-2008   CMKU/B : 2716/2008
(Charley Balsaja Achota x Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : Vorackova - Eig.: Priest Rosalind
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOS
Ch. Datcha Payatz at Menigma
Geb.: 26-06-2005   KC : REG 2083CS
(Radost Tazeb Jasper del Viento x Datcha Boltushka)
Fokker : Knieschke Ingrid - Eig.: Pinkerton Sue
2 U RCAC-RCACIB
Ch. Kirov Ljoebov Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623030
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
Teven (7/7)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15683/03282
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greta
 
Open Klas (3/3)
1 U  Albaneiler Lady of The Lake
Geb.: 05-09-2008   KC : REG AK 00723004
(Nebula Kalinow of Albaneiler x Wyvern Apache Belle At Albaneiler)
F.&Eig.: Harvey Lorraine
2 U  Ischyma Milayka Miloslava
Geb.: 04-03-2008   NHSB Imp. : D 2710373
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Steenvoorden Wela
3 U  Ardagan's Gimme All Your Lovin
Geb.: 20-04-2008   NHSB : 2701168
(Ardagan's Firecracker x Tropinka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Karmelk H. - Eig.: de Haan Menno & Conny
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCAC-RCACIB
Svetlana Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623033
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven