2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-11-2010 : Kortrijk/B - CAC KBWC-CRBL Belgian Top Sighthoundshow 2010
Keurmeester : Dhr. Beradze Iuza/GE
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CAC BOB Ch. Dober-Kopp Volga
 

12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 6 )
 
Reuen (6/6)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (2/2)
1 U  Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
2 ZG  Dober-Kopp Maistro
Geb.: 25-10-2008   NHSB : 2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: de Groot Wim
 
Fokkersklas (1/1)
1 U  Ikouratkin des Steppes Glacées
Geb.: 14-04-2009   LOSH : 1058401
(Gjulien des Steppes Glacées x Fharmonie des Steppes Glacées)
F.&Eig.: Landrain Micheline
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC
Ch. Cymabresjeva Jarkov
Geb.: 29-07-2005   NHSB : 2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai x Ch. Afelia's Divania)
Fokker : de Groot Wim - Eig.: Schroeder S. / Pans H.
2 U RCAC
Ch. Datcha Payatz at Menigma
Geb.: 26-06-2005   KC : REG 2083CS
(Radost Tazeb Jasper del Viento x Datcha Boltushka)
Fokker : Knieschke Ingrid - Eig.: Pinkerton Sue
Teven (5/6)
 
Puppyklas (1/2)
1 VB Beste Puppy 2 Puppy BIS
Feia Zoya de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15683/03282
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
afw  Fortuna de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 25-04-2010   LOF : 15684
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Cymabresjeva Marushka
Geb.: 25-11-2009   NHSB : 2773430
(Vorowitch Wolfskaia de l'Hermitage d'Eole x Cymabresjeva Gasha)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
Fokkersklas (1/1)
1 U  Gjezabel des Steppes Glacées
Geb.: 01-05-2007   LOSH : 1020544
(Ydonskoï des Steppes Glacées x Bohémienne Wolfskaïa)
F.&Eig.: Landrain Micheline
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC BOB
Ch. Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Cymabresjeva Katyuska
Geb.: 11-05-2007   NHSB : 2655331
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Cymabresjeva Gasha)
F.&Eig.: de Groot Wim
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven