2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
17-10-2010 : Komarom/HU - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Gajic Zeljko/SLO
Foto en resultaten : Annie Rogiers
 
 
 
CAC-CACIB BOS MCh. Ischyma Hitan Rayen - CAC-CACIB BOB Paskova Believe in Me
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 8 )
 
Reuen (3/6)
 
Jeugdklas (0/1)
afw  Calinkin Mraja
Geb.: 26-11-2009   
(Kuskaya's Grischa x Calinka Zwezda Hornada)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Dr. Kovacs Agnes
 
 
Intermediaire Klas (1/2)
1 U CAC-RCACIB
Kudeyar Iz Razdolia
Geb.: 19-01-2009   
(Zagar Iz Razdolia x Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Mrazova Jana
 
afw  Jeronimo Primus z Bilmy
Geb.: 01-05-2009   CMKU/B : 2846/09
(Ch. Galileo Galilei z Bilmy x Secret Garden Rachel)
F.&Eig.: Parizkova Marcela
 
 
Open Klas (0/1)
afw  Ch. Radoga's Naletai
Geb.: 25-03-2006   HR : 10032
(Kazar Ondrej x Borscana Lady Starlight)
Fokker : Bengtsson M - Eig.: Cipcic Snjezana
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CAC
Amuri-Pajkos Ferike
Geb.: 15-02-2006   MET/OAG : 872
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Solymosi Annamaria - Eig.: Dr. Beres-Golian Agnes
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC-CACIB BOS
MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rogiers Annie
 
Teven (6/8)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U HPJ JBOB
Ipatyev Hazi Celina Carevna
Geb.: 21-08-2009   
(Ch. Ischyma Carat x Ch. Ipatyev Hazi Bianka Baroness)
F.&Eig.: Nagy T.
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U CAC
Carok Oroksege Arwen
Geb.: 29-12-2009   
(Voursk de l'Hermitage d'Eole x Szellotanc Zakifi Tasha)
Fokker : Brezovai Adrienn - Eig.: Horvath Jozsefne Szendi
 
2 U RCAC
Blagost Mraja
Geb.: 19-05-2009   SPKP : 216
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Desszert)
F.&Eig.: Mrazova Jana
 
 
Open Klas (2/3)
1 U CAC-CACIB BOB
Paskova Believe in Me
Geb.: 04-07-2007   MET/OAG : 949
(Dober-Kopp Pannon Baro x Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : Paskova Antoaneta - Eig.: Dr. Beres-Golian Agnes
 
ZG  Brioschka Jelena Mraja
Geb.: 19-05-2009   
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Desszert)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Reisz Erika
 
afw  Katnu Kincsem Bielie Noci
Geb.: 09-04-2008   HR : 10042
(Manitias Moscow Flower x Gitana di Rocco Barbara)
Fokker : Bergamo Stefano / Quinlan I. - Eig.: Cipcic Snjezana
 
 
Kampioensklas (1/2)
1 U CAC-RCACIB
Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak
Geb.: 23-03-2008   SF/FIN : 27544/08
(Zevs iz Razdolia x Rainmaker Irene)
Fokker : Lind / Vilpponen  - Eig.: Soete Deborah
 
afw  Aloja Nova Fanfara
Geb.: 04-10-2007   SPKP : 211
(Avar Bistupstwo x Almera du Grand Fresnoy)
Fokker : Foit Jan - Eig.: Ing. Psenek Petr.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven