2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
16-10-2010 : Dortmund/D - CAC-CACIB Bundessieger-Zuchtschau 2010
Keurmeester : Mw. Assenmacher Hassi/D
Resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski
 
Foto : André van den Broek
 
 
 
BJS Riband Wave Modnyabistru - BS Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru
BS BOB Ch. Red Eagle Lelant Modnyabistru - BJS Hermes Copper Brad Modnyabistru
 

53 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 23 / Teven : 30 )
 
Reuen (22/23)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Geroj Raschi-Pack-Buran
Geb.: 16-11-2001   VDH/DWZB B : 16970
(Coldun Raschi-Pack-Buran x Dascha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC Dt. BJS 2010
Hermes Copper Brad Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2528367
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
3 ZG  Ischyma Pamir
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18012
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Meynen Carolin
 
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U VDH CAC
Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
 
2 U RVDH
Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
3 U  Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
4 ZG  Nabat Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-04-2009   VDH/DWZB B : 17964
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Kampioensklas (5/5)
1 U VDH CACIB Dt. BS 2010 BOB
Ch. Red Eagle Lelant Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U RVDH RCACIB
Ch. Scheztaya Blindmandreams
Geb.: 12-03-2005   S : 22387/2005
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Sahejeev's Adinatsataja Metel)
Fokker : Håkansson Helena-M - Eig.: M-Håkansson Helena
 
3 U  Ch. Ischyma McCauley
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17822
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kirsch / Richter
 
4 U  Ch. Dworjanin Igrock
Geb.: 26-09-2005   VDH/DWZB B : 17515
(Mindal x Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Bauer K. & Y.
 
U  Ch. Karamasov aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17439
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
 
Open Klas (9/10)
1 U VDH RCAC
Ischyma Maxim
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17821
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
2 U RVDH
Ischyma Nijinski Tulpar
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17862
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ebel Ulrike
 
3 U  Scharkow's Balujew
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
4 U  Oleg Kalinow
Geb.: 07-11-2006   VDH/DWZB B : 17657
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Teine Devil May Care SC)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
U  Ch. Bugor Ljoebov Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623031
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
U  Hunter Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17995
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Arndt Yvonne
 
U  Dworjanin I'Tolstoi
Geb.: 26-09-2005   VDH/DWZB B : 17815
(Mindal x Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Jerney Ulrich
 
ZG  Scharkow's Biriuk
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
 
G  Katai Raschi-Pack-Buran
Geb.: 04-10-2005   VDH/DWZB B : 17517
(Ch. Klingsor's Ontario x Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
afw  Cyparus Mierzalosc Borzoi
Geb.: 25-07-2007   VDH/DWZB B : 17761
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Metzdorf Claudia
 
Teven (28/30)
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Nibrass Queen Motemwiya
Geb.: 05-01-2002   KC : AH 0901154
(Maia Roger the Lodger x Sclaise Sugar Plumi)
F.&Eig.: Kanoo H.
 
2 U VetResVDH VetResCAC
Ch. Chaika Alexander
Geb.: 01-05-2002   VDH/DWZB B : 17031
(Mishenka's Leonow x Zaruschka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC Dt. BJS 2010
Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ipatyev Hazi Cezarina Carevna
Geb.: 21-08-2009   VDH/DWZB B : 18099
(Ch. Ischyma Carat x Ch. Ipatyev Hazi Bianka Baroness)
Fokker : Nagy T. - Eig.: Kirsch Evelyn
 
3 ZG  Ischyma Princess
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18019
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Hansen Stefanie
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 ZG  Tessa Grotius
Geb.: 09-04-2009   PKR.X : 58699
(Duszek z Jurajskich Biskupic x Raduga Grotius)
Fokker : Sadowski A. - Eig.: Otto Michaela
 
2 ZG  Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
3 ZG  Maraya aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17915
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
 
Kampioensklas (4/5)
1 U VDH CACIB Dt. BS 2010
Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528367
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U RVDH
Ch. Ischyma Fashion
Geb.: 28-09-2003   VDH/DWZB B : 17210
(Ch. Rajski Ptak Polot x Ch. Ischyma Alyne)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
3 U  Ch. Rosjanka's Bostjana
Geb.: 20-08-2004   VDH/DWZB B : 17341
(Danjar z Bilmy x Rosjanka's Askania)
Fokker : Ludewig H. H. - Eig.: Kromrei Ilona
 
4 U  Scharkow's Bogisha
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Kühlmann Martina
 
afw  Ch. Scharkow's Arkasha
Geb.: 23-09-2004   VDH/DWZB B : 17365
(Ch. Chor vom Tollhaus x Stepun's Quubara)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Baruschka's Katinka
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17461
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
F.&Eig.: Schönfeld Sabine
 
 
Open Klas (14/15)
1 U VDH CAC-RCACIB
Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623036
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
2 U RVDH RCAC
Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
F.&Eig.: Kanoo H.
 
3 U  Japejukan Krasivaja Kira
Geb.: 27-08-2008   S : 22939/2009
(Ch. Staraja Russa Babitzin x Ch. Darbaschan's Sweet As Candy)
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: M-Håkansson Helena
 
4 U  High Society Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   PKR.X : 6718
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Schleusener Dagny
 
U  Klingsor's Virginia
Geb.: 11-05-2005   VDH/DWZB B : 17469
(Klingsor's Lovländer x Baruschka's Imzadza)
Fokker : Herold / Siegel  - Eig.: Schleusener Dagny
 
U  Aura Stepowy Goniec
Geb.: 15-07-2006   PKR.X : 6371
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Kalarus M.
 
U  Ischyma Morticia
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17826
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
U  Teine Vienna Kalinow
Geb.: 08-07-2008   VDH/DWZB B : 18042
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
U  Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
U  Ch. Enjoy van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   NHSB : 2598747
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
F.&Eig.: Hoorneman Frits
 
ZG  Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
ZG  Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17875
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Kühlmann Martina
 
ZG  Ninotschka Kalinow
Geb.: 26-06-2006   VDH/DWZB B : 17623
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Locher Stephan
 
G  Newesta Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-04-2009   VDH/DWZB B : 17969
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Otto Michaela
 
afw  Ch. Ljudmilla aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17748
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven