2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
26-9-2010 : Graty/B - CAC Club Belge du Borzoi - Belgische Borzoi Club
Keurmeester : Mw. Worthy Linda/UK
34 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 24 / Teven : 10 )
 
Reuen (22/24)
 
Babyklas (3/3)
1 VB  Avant-Garde Art Altin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826933
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
2 VB  Jivhago du Pré du Chateau
Geb.: 28-05-2010   LOSH : 1078458
(Dimitrov du Pré du Chateau x Chalimar du Pré du Chateau)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
3 VB  Avant-Garde Art Aljushin
Geb.: 26-04-2010   NHSB : 2826946
(Ischyma Irtysch x Ischyma Fantasy)
Fokker : Kitsche Annett - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
 
Jeugdklas (7/7)
1 U JBOS
Idjinski du Pré du Chateau
Geb.: 26-07-2009   LOSH : 1063975
(Dimitrov du Pré du Chateau x Farida du Pré du Chateau)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: de Moreau Florence
2 U  Legende's Patrician Ibaby I Am Ladniy at Metelitsa
Geb.: 23-06-2009   AKC : HP358 13701
(Staraja Russa Dushill Legende x Legende's E-Baronesse Pearle)
Fokker : Sargeant DDS Patricia - Eig.: Englund Oksana
3 U Beste Hoofd Reu
Ivhan du Pré du Chateau
Geb.: 30-09-2009   LOSH : 1063975
(Dimitrov du Pré du Chateau x Fiona du Pré du Chateau)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
4 U  Itanshadow van Wisinskaja
Geb.: 22-08-2009   LOSH : 1066964
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Amour van Wisinskaja)
F.&Eig.: Gillemot Gustaaf
U  Ianislav du Pré du Chateau
Geb.: 30-09-2009   LOSH : 1067903
(Dimitrov du Pré du Chateau x Fiona du Pré du Chateau)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Van Langenhoven Nonna
U  Exodus du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 15650
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Verstappen M.
U  Iljitsitan van Wisinskaja
Geb.: 22-08-2009   LOSH : 1066966
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Amour van Wisinskaja)
F.&Eig.: Gillemot Gustaaf
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Imperator van Wisinskaja
Geb.: 24-05-2009   LOSH : 1060653
(Chateau Wisinskaja du Clos Vrémontois x Elanka van Wisinskaja)
F.&Eig.: Gillemot Gustaaf
 
Open Klas (4/4)
1 U  Captain Cook z Visnoveho Kvetu
Geb.: 18-07-2008   CMKU/B : 2716/2008
(Charley Balsaja Achota x Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : Vorackova - Eig.: Priest Rosalind
2 U  Guiryel du Pré du Château
Geb.: 30-10-2007   LOSH : 1031359
(Boran du Pré du Château x Czardas du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Arena-Ecoffey C.
3 U  Fadeï du Pré du Château
Geb.: 04-04-2006   LOSH : 0993623
(Youkorski du Pré du Château x Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Corbesier R.
4 U  Ischyma Murovyev
Geb.: 04-03-2008   NHSB Imp. : D 2718843
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
 
Fokkersklas (3/3)
1 U  Troykaia Polozovich Geicho
Geb.: 31-10-2007   LOSH : 1031703
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Basha Wolfskaïa)
F.&Eig.: Jans Veronique
2 U  Hevan des Bilichki
Geb.: 01-01-2008   LOSH : 1036074
(Un Quoubilai Khan des Balalikas x Borowa van Wisinskaja)
F.&Eig.: Hesbois Chantal
3 U  Ishtar van Wisinskaja
Geb.: 20-05-2009   LOSH : 1062086
(Turgai's Gil x Darlin van Wisinskaja)
F.&Eig.: Gillemot Gustaaf
 
Kampioensklas (4/5)
1 U CAC BOB Best in Show
MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greta
2 U RCAC
Ch. Staraja Russa Hvaldyonty
Geb.: 05-07-2006   SF/FIN : 40322/06
(Kazar Ondrej x Staraja Russa Czerinja)
Fokker : Voutilainen - Eig.: Englund Oksana
3 U  MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rogiers Annie
4 U  Ch. Ischyma Irtysch
Geb.: 09-04-2006   NHSB Imp. : D 2621832
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw x Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Moonen-van der Loo Karin
afw  Ch. U'Alexeï de Xanishka
Geb.: 30-09-2003   LOF : 014140
(Tsjerkaj du Bois St Lambert x Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Michiels-Domen C. & J.
 
 
Veteranenklas (0/1)
afw  Ch. Amor van Wisinskaja
Geb.: 12-04-2001   LOSH : 0885840
(Ch. Leicro's Russian Ztorm Clouds x Undra van Wisinskaja)
Fokker : Gillemot Gustaaf - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
Teven (7/10)
 
Babyklas (1/1)
1 VB Beste Baby
Jouka du Pré du Chateau
Geb.: 28-05-2010   LOSH : 1078462
(Dimitrov du Pré du Chateau x Chalimar du Pré du Chateau)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: de Moreau Florence
 
Jeugdklas (2/3)
1 U JBOB - BOS Res.Best in Show
Borscana Running In Your Veins
Geb.: 18-10-2009   S : 63185/2009
(Borscana Unreal x Borscana Ce'Nedra)
Fokker : Edland / Sellin  - Eig.: Englund Oksana
2 U  Ivanna du Pré du Chateau
Geb.: 30-09-2009   LOSH : 1067905
(Dimitrov du Pré du Chateau x Fiona du Pré du Chateau)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
afw  Ieva Wolfskaïa
Geb.: 19-09-2009   LOSH : 1068430
(Attila Wolfskaïa x Faroussia Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Michiels-Domen C. & J.
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greta
 
Kampioensklas (3/4)
1 U CAC
Ch. Bojana de Nikolaiev
Geb.: 11-03-2006   LOF : 15025
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Ch. Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : Thalgott Michel & Danielle - Eig.: Alves J.
2 U RCAC Beste Hoofd Teef
Ch. Staraja Russa Feodorovna
Geb.: 04-09-2004   SF/FIN : 43148/04
(Staraja Russa Cheslav x Staraja Russa Bazhena)
Fokker : Voutilainen - Eig.: Englund Oksana
3 U  Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak
Geb.: 23-03-2008   SF/FIN : 27544/08
(Zevs iz Razdolia x Rainmaker Irene)
Fokker : Lind / Vilpponen  - Eig.: Soete Deborah
afw  Ch. Udessa de Xanishka
Geb.: 30-09-2003   LOF : 014141
(Tsjerkaj du Bois St Lambert x Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
 
Veteranenklas (0/1)
afw  Ch. Babuschka van Wisinskaja
Geb.: 18-06-2002   LOSH : 0913293
(Ch. Leicro's Russian Ztorm Clouds x Undra van Wisinskaja)
Fokker : Gillemot Gustaaf - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven