2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
11-9-2010 : Haan-Hochdahl/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Brixhe Jean/B
Foto en resultaten : Dieter Strube
 
 
 
JgdVDH JgdCAC JBOB Junior BIS - BH BOB Isabel Aurora
 

16 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 5 )
 
Reuen (11/11)
 
Puppyklas (1/1)
1 B  Jorsa's Bakunin
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18073
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
F.&Eig.: Döring Rudolf
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Stepun's Aristarkh
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18025
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Hermjohannknecht Frank / Giesen Wilfried
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH CAC Beste Reu
Stepun's Zarankow
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17888
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Gözing Rigo
 
2 U RVDH
Legolas vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17924
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Koschwitz Nadja
 
3 U  Bilans Happy Go Lucky
Geb.: 20-10-2008   PKR.X : 6963
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege x Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer Sabine
 
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH RCAC
Dworjanin I'Tolstoi
Geb.: 26-09-2005   VDH/DWZB B : 17815
(Mindal x Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Jerney Ulrich
 
2 U RVDH
Diego von Zarskoje Selo
Geb.: 03-07-2007   VDH/DWZB B : 17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo x Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E. - Eig.: van Essen Henk
 
3 U  Scharkow's Biriuk
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
 
4 U  Cyparus Mierzalosc Borzoi
Geb.: 25-07-2007   VDH/DWZB B : 17761
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Metzdorf Claudia
 
zur.gez.  Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Stepun's Rasmus
Geb.: 08-01-1999   VDH/DWZB B : 16515
(Ch. Ubaikal des Steppes Glacées x Ch. Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle D. / Behrbalk A. K. - Eig.: Giesen W.
 
Teven (5/5)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Puppy
Jorsa's Bianca
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18076
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
Fokker : Döring Rudolf - Eig.: van Essen Henk & Aafke
 
2 B  Jorsa's Babajaga
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18077
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
F.&Eig.: Döring Rudolf
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB - Beste Teef - BOB Junior BIS
Isabel Aurora
Geb.: 25-05-2009   LOSH : 1064843
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Volna-Alexandra d'Ymauville)
F.&Eig.: Strube Dieter & Gaby
 
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC
Ch. Enjoy van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   NHSB : 2598747
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
F.&Eig.: Hoorneman Frits
 
2 U RVDH RCAC
Bilans Dark Side of the Moon
Geb.: 05-03-2006   PKR.X : 5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory x Bilans Avantgarda)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer Sabine
 
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
B : Belovend
zur.gez. : teruggetrokken
 
 
 
 
 
 
terug naar boven