2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
29-8-2010 : Gelsenkirchen/D - CAC
Keurmeester : Mw. Heine Martha/D
Resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski
 
24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 9 )
 
Reuen (14/15)
 
Puppyklas (0/1)
afw  Ischyma Qusai
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18064
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Nühnen-Planté Inga
 
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC
Hermes Copper Brad Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2528367
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
3 U  Fjodor Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17957
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Rosbroich Ingeborg
 
4 ZG  Velikij Negosh
Geb.: 24-08-2009   VDH/DWZB B : 18053
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Aulike M.
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
2 U RVDH
Nabat Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-04-2009   VDH/DWZB B : 17964
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH RCAC
Ailica's Eglon
Geb.: 03-03-2006   VDH/DWZB B : 17574
(Noureev du Cot-Regnier x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Matyssek Silke
 
2 U RVDH
Dworjanin I'Tolstoi
Geb.: 26-09-2005   VDH/DWZB B : 17815
(Mindal x Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Jerney Ulrich
 
3 U  Endreij Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17726
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
4 ZG  Katai Raschi-Pack-Buran
Geb.: 04-10-2005   VDH/DWZB B : 17517
(Ch. Klingsor's Ontario x Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
ZG  Barzaya Ewan
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673808
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Obermann Cornelia
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC
Velikij Josjka
Geb.: 01-08-2003   S : 50095/2003
(Ch. Velikij Iljitsch x Jetzina av Fjascho)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH Beste Reu - BOB
Ch. Gold Plated Zolotoy Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Geroj Raschi-Pack-Buran
Geb.: 16-11-2001   VDH/DWZB B : 16970
(Coldun Raschi-Pack-Buran x Dascha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
Teven (7/9)
 
Puppyklas (0/1)
afw  Ischyma Qilaja
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18069
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Nühnen-Planté Inga
 
 
Jeugdklas (1/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Velikij Natalja
Geb.: 24-08-2009   S : 59111/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
afw  Alesja vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18008
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Schmidt Uwe & Cordelia
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Newesta Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-04-2009   VDH/DWZB B : 17969
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
F.&Eig.: Bührmann Ludger
 
2 ZG  Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH CAC Beste Teef - BOS
Jelistaz Rjaviy Blieska
Geb.: 08-12-2006   NHSB Imp. : S 2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru x Jelistaz Kiara)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U RVDH RCAC
Velikij Luchinka
Geb.: 12-11-2006   S : 10170/2007
(Japejukan Kommando x Velikij Jirina)
F.&Eig.: Häggström Cecilia
 
3 U  Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
4 U  Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven