2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
29-8-2010 : Romorantin/F - CACS
Keurmeester : Dhr. Leneuf Christian/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


BOG Ch. Dober-Kopp T-Boy
 

12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 7 )
 
Reuen (5/5)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACS
Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (1/1)
1 U RCACS
Bojan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 01-07-2006   LOF : 014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa x Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Chevallier Jean-Marie
 
Kampioensklas (1/1)
1 U BOB Ch. BIS - BOG
Ch. Dober-Kopp T-Boy
Geb.: 14-06-2007   MET/OAG : 922/7
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Kazar Utkin (dit Eugene Augustus)
Geb.: 23-11-2009   NKK N : 40444/10
(Kazar Rurik x Zoria Zilwer Queen)
Fokker : Hovland / Ness  - Eig.: Mlle Allen Heather
 
Puppyklas (1/1)
VB  Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
Teven (7/7)
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS
Capriza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 14972/03133
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 ZG  Dzarnytza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-08-2008   LOF : 015260/03202
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
Kampioensklas (2/2)
1 U BOS
Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014973/03135
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Ermina des Crocs de la Molière
Geb.: 29-10-2009   LOF : 015613
(Vestnik des Crocs de la Molière x Borlowska des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Gillot Béatrice
2 G  Elza de Mur'Etnaya
Geb.: 06-10-2009   LOF : 15580
(Ch. Russkiy Azart Dagon x Velka de Mur'Etnaya)
Fokker : Musso M. Mme - Eig.: M. Mme Tarnowski Raphaël
 
Puppyklas (1/1)
VB  Lynx Morning Star
Geb.: 09-12-2009   S : 13149/2010
(Ch. Baruschka's Kungur x Hinschka's Unique at Lynx)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Mme Debricon Sophie
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven