2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
28-8-2010 : Bad Homburg/D - CAC LS Hessen-Thüringen 2010
Keurmeester : Dhr. Mazura Peter/AT
Resultaten en foto's : Margrit Klug - Rolf, Heidelinde Niemann
 
 
LS Hessen-Thür.2010
 
BOB Ch. Chaijka - BOS Mikolai aus dem Zarenreich
 

42 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 19 / Teven : 23 )
 
Reuen (18/19)
 
Puppyklas (2/3)
1 VB Beste Puppy
Melodie of Summer Andre
Geb.: 16-12-2009   VDH/DWZB B : 18054
(Caramel Bistkupstwo x Drushka aus dem Nibelgau)
Fokker : Grodfeld Y. - Eig.: Nagavci Teuta
 
2 B  Jorsa's Bakunin
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18073
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
F.&Eig.: Döring Rudolf
 
afw  Melodie of Summer A'Zar
Geb.: 16-12-2009   VDH/DWZB B : 18056
(Caramel Bistkupstwo x Drushka aus dem Nibelgau)
Fokker : Grodfeld Y. - Eig.: Dreikluft B.
 
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Hessen-Thür. 2010 JBOB
Pobedim
Geb.: 06-08-2009   RKF : 2546487
(Aleksandrit x Petra Letnia Briza)
Fokker : Rozanova E.V. - Eig.: Marksteder Andreas
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
3 ZG  Babuschka's Isbatch
Geb.: 21-04-2009   VDH/DWZB B : 17981
(Czerkay von Dolinskaja x Babuschka's Hadjuschka)
F.&Eig.: Baumann-Roth Barbara
 
4 ZG  Ischyma Pamir
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18012
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Meynen Carolin
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC LS Hessen-Thür. 2010 BOS
Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 RVDH RCAC
Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
 
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH
Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
 
2 U RVDH
Oleg Kalinow
Geb.: 07-11-2006   VDH/DWZB B : 17657
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Teine Devil May Care SC)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
3 U  Ischyma Kyrill
Geb.: 08-01-2007   VDH/DWZB B : 17673
(Ischyma Fandango x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ruoff U. / Kirsch E.
 
4 U  Teine Chester Kalinow
Geb.: 08-07-2008   AKC : HP 32139203
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Roos Annette
 
ZG  Stepun's Walerij
Geb.: 12-05-2005   VDH/DWZB B : 17455
(Russian Rebel Krylov x Ch. Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle D. / Behrbalk A. K. - Eig.: Klein Edith
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Zoiboyz Perfect Storm v. Rosehill
Geb.: 08-07-2005   VDH/DWZB B : 17541
(Silkenswift Ambassador x Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : Tabner S. / Golcher T. / Thompson C. - Eig.: Kohl Dagmar
 
 
Kampioensklas (4/4)
1 U VDH
Ch. Karamasov aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17439
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
2 U RVDH
MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rogiers Annie
3 U  Ch. Zloty Laur Stepowy Goniec
Geb.: 29-09-2004   VDH/DWZB B : 17698
(Russkiy Standart Arlekin x Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Barwitzki Ludmilla
4 U  Ch. Ischyma Fandango
Geb.: 28-09-2003   VDH/DWZB B : 17205
(Ch. Rajski Ptak Polot x Ch. Ischyma Alyne)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ruoff U. / Kirsch E.
Teven (19/23)
 
Puppyklas (2/4)
1 VB  Ischyma Qumaira
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18072
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Wilde Markus
 
2 VB  Jorsa's Babajaga
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18077
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
F.&Eig.: Döring Rudolf
 
afw  Melodie of Summer A'Chouchou
Geb.: 16-12-2009   VDH/DWZB B : 18057
(Caramel Bistkupstwo x Drushka aus dem Nibelgau)
Fokker : Grodfeld Y. - Eig.: Faupel Nathalie
 
afw  Melodie of Summer A'Samira
Geb.: 16-12-2009   VDH/DWZB B : 18059
(Caramel Bistkupstwo x Drushka aus dem Nibelgau)
Fokker : Grodfeld Y. - Eig.: Dreikluft B.
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Hessen-Thür. 2010
Stepun's Anfisa
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18027
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Juliana
 
2 ZG  Babuschka's Isyuminka
Geb.: 21-04-2009   VDH/DWZB B : 17986
(Czerkay von Dolinskaja x Babuschka's Hadjuschka)
F.&Eig.: Baumann-Roth Barbara
 
 
Intermediaire Klas (3/5)
1 U VDH CAC
Lia vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17928
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wille Michael
 
2 U RVDH
Mariza aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17917
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
3 ZG  Turgai's Kalypso
Geb.: 19-02-2009   VDH/DWZB B : 17973
(Turgai's Eristo x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Kohl Dagmar
 
afw  Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
F.&Eig.: Kanoo H.
 
afw  Rasswet's Chumani
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17939
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Ueberfeld M.
 
 
Open Klas (7/7)
1 U VDH
Uljanow Barsois Carenina
Geb.: 05-06-2005   VDH/DWZB B : 17482
(Afelia's Doijan x Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte Christina - Eig.: Breitenbach A.
 
2 U RVDH
Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
3 U  Velikij Ljudmilla
Geb.: 12-11-2006   VDH/DWZB B : 17919
(Japejukan Kommando x Velikij Jirina)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Wille Michael
 
4 U  Turgai's Istina
Geb.: 04-10-2006   VDH/DWZB B : 17668
(Turgai's Gil x Turgai's Faij)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Kohl Dagmar
 
ZG  Carija od Podhorniho Vrchu
Geb.: 24-02-2008   VDH/DWZB B : 17988
(Alexandr od Podhorniho vrchu x Stepanida de Nikolaïev)
Fokker : Vodicka Petr - Eig.: Kohl Dagmar
 
ZG  Teine Vienna Kalinow
Geb.: 08-07-2008   VDH/DWZB B : 18042
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
ZG  Ninotschka Kalinow
Geb.: 26-06-2006   VDH/DWZB B : 17623
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Locher Stephan
 
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH RCAC
Karenina aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17443
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 U RVDH
Babuschka's Hadjuschka
Geb.: 08-05-2004   VDH/DWZB B : 17295
(Bojar-Buran Alexander x Babuschka's Fanaberia)
F.&Eig.: Baumann-Roth Barbara
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH LS Hessen-Thür. 2010 BOB
Ch. Chaijka
Geb.: 30-06-2007   VDH/DWZB B : 17920
(Ch. Ailica's Chamberlain x Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Wille Michael
 
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Grushina Zarewitsch
Geb.: 29-01-2002   VDH/DWZB B : 16996
(Ch. Erawan Zarewitsch x Farina Zarewitsch)
F.&Eig.: Roell Renate
 
2 ZG  Nibrass Queen Motemwiya
Geb.: 05-01-2002   KC : AH 0901154
(Maia Roger the Lodger x Sclaise Sugar Plumi)
F.&Eig.: Kanoo H.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven