2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-8-2010 : Gelsenkirchen/D - CAC Barsoi-Jahrausstellung 2010
Keurmeesters : Mej. Novak Andreja/SLO - Mw. Wolf Astrid/D
Resultaten en foto's : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski
 
Astrid Wolf (D) : Jeugd - Andreja Novak (SL) : Volwassenen
 
 
 
 


 

130 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 63 / Teven : 67 )
 
Reuen (60/63)
 
Babyklas (2/2)
 Dworjanin Moij Picasso
Geb.: 02-05-2010   SHSB/LOS : 692717
(Dworjanin I'Tolstoi x Atagora z Knyazhego Dvora)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Jerney Ulrich
 
 Scharkow's Chagajew
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18128
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
 
 
Puppyklas (5/5)
1 VB Beste Puppy
Jorsa's Bakunin
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18073
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
F.&Eig.: Döring Rudolf
 
2 VB  Pyashka's Barin
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18089
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Störner Simone & Klaus
 
3 VB  Ischyma Qusai
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18064
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Nühnen-Planté Inga
 
4 VB  Pyashka's Barenko
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18090
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Dr. Früh Doris
 
VB  Ischyma Qebral
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18068
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmidt Petra
 
 
Jeugdklas (12/13)
1 U JgdVDH JgdCAC Jug.-Jahressieger 2010
Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Hermes Copper Brad Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2528367
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
3 U  Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
4 U  Fjodor Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17957
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Rosbroich Ingeborg
 
U  Nabat Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-04-2009   VDH/DWZB B : 17964
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
U  White Veined Divo Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772647
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
U  Stepun's Abakan
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18022
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Gieler N. & R.
 
U  Ischyma Pamir
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18012
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Meynen Carolin
 
U  Ischyma Phoenix
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18016
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Herrendorf Regina
 
U  Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
ZG  Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
ZG  Elroy von Ochotnikov
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17992
(Baikal du Bois de la Verdage x Antonja des Crocs de la Molière)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Weiler Herbert & Lis
 
afw  Stepun's Aristarkh
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18025
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Hermjohannknecht Frank / Giesen Wilfried
 
 
Intermediaire Klas (9/9)
1 U VDH
Legolas vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17924
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Koschwitz Nadja
 
2 U RVDH
Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
3 U  Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
 
4 U  Pagranitsjniki Chass
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742272
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
U  Stepun's Zhernokow-Askold
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17887
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Bienfait Marie-L.
 
U  Stepun's Zarankow
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17888
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Gözing Rigo
 
U  Stepun's Zubatoi
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17886
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
ZG  Bilans Happy Go Lucky
Geb.: 20-10-2008   PKR.X : 6963
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege x Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer Sabine
 
ZG  Lukim vom Sölring Hüs
Geb.: 25-09-2008   VDH/DWZB B : 17903
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Wirbel Sabine
 
 
Open Klas (21/22)
1 U VDH RCAC
Teine Chester Kalinow
Geb.: 08-07-2008   AKC : HP 32139203
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Roos Annette
 
2 U RVDH
Cyparus Mierzalosc Borzoi
Geb.: 25-07-2007   VDH/DWZB B : 17761
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Metzdorf Claudia
 
3 U  Barzaya Ewan
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673808
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Obermann Cornelia
 
4 U  Dworjanin I'Tolstoi
Geb.: 26-09-2005   VDH/DWZB B : 17815
(Mindal x Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Jerney Ulrich
 
U  Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
 
U  Scharkow's Balujew
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
U  Ischyma Maxim
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17821
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
U  Borzowski's Nice Man Jack
Geb.: 31-07-2007   NHSB Imp. : S 2691931
(Borzowski's Oskar Orlow x Borzowski's Hanna Havanna)
Fokker : Nilsson Annica - Eig.: Tuip Marij
 
U  Dworjanin Jablochkov
Geb.: 05-05-2007   NHSB Imp. : CH 2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra x Hochotuschka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Smid Elisabeth
 
U  Oleg Kalinow
Geb.: 07-11-2006   VDH/DWZB B : 17657
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Teine Devil May Care SC)
F.&Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
U  Swarozyc Sokrushaj Martinville
Geb.: 26-09-2005   PKR.X : 5933
(Morris Freiherr von Stillwater x Ambicja Wladca Traw)
Fokker : Walker - Eig.: Otto Michaela
 
U  Karpow vom Tollhaus
Geb.: 10-06-2007   VDH/DWZB B : 17735
(Ch. Chor vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Ultich Alexander
 
U  Akim Mraja
Geb.: 30-12-2007   VDH/DWZB B : 17846
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
ZG  Eljanow Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17727
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Augsten E. & E.
 
ZG  Blagorodnja Krasota Istotchnik
Geb.: 08-06-2008   NHSB : 2708508
(Izum x Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
Fokker : Smid Elisabeth - Eig.: van Zeeland Marga
 
ZG  Endreij Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17726
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
ZG  Scharkow's Biriuk
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
 
ZG  Ischyma Nijinski Tulpar
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17862
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ebel Ulrike
 
ZG  Fedja von der Windhundranch
Geb.: 30-07-2007   VDH/DWZB B : 17770
(Wjugow von der Windhundranch x Birjuschka von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Anders Martin / Kletzin Barbara
 
ZG  Diego von Zarskoje Selo
Geb.: 03-07-2007   VDH/DWZB B : 17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo x Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E. - Eig.: van Essen Henk
 
ZG  Katai Raschi-Pack-Buran
Geb.: 04-10-2005   VDH/DWZB B : 17517
(Ch. Klingsor's Ontario x Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
afw  Kandis vom Tollhaus
Geb.: 10-06-2007   VDH/DWZB B : 17734
(Ch. Chor vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Kühlmann Bettina
 
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH CAC
Ch. Ischyma Jaden Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17652
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
 
2 U RVDH
Rusich Lovkach
Geb.: 28-01-2003   VDH/DWZB B : 17290
(Ch. Gilay Rusich x Rusich Malinka)
Fokker : Korschunova Irina - Eig.: Sperling W.
 
 
Kampioensklas (8/9)
1 U VDH Jahressieger 2010 Beste Reu
Ch. Red Eagle Lelant Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U RVDH
Ch. Ischyma McCauley
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17822
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Kirsch / Richter
 
3 U  Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute
 
4 U  Ch. Karamasov aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17439
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
U  Ch. Ischyma Junior Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17654
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
 
U  Ch. Joschij vom Sölring Hüs
Geb.: 13-01-2005   VDH/DWZB B : 17407
(Gorijn vom Sölring Hüs x Elmaya van Troybhiko)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
U  Ch. Enrico van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   NHSB : 2598740
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
F.&Eig.: Hoorneman Frits
 
U  Rasswet's Amato
Geb.: 04-09-2003   VDH/DWZB B : 17199
(Stepun's Rimski x Stepun's Sirodka)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Reister Daniela
 
afw  Ch. Scheztaya Blindmandreams
Geb.: 12-03-2005   S : 22387/2005
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Sahejeev's Adinatsataja Metel)
Fokker : Håkansson Helena-M - Eig.: M-Håkansson Helena
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Stepun's Rasmus
Geb.: 08-01-1999   VDH/DWZB B : 16515
(Ch. Ubaikal des Steppes Glacées x Ch. Stepun's Newolina)
Fokker : Wöhrle D. / Behrbalk A. K. - Eig.: Giesen W.
 
Teven (59/67)
 
Babyklas (6/6)
 Scharkow's Cleo
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18131
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Herbe Bärbel
 
 Scharkow's Calinka
Geb.: 12-05-2010   VDH/DWZB B : 18132
(Silver Seraph Sokolow x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
 Stepun's Beresta
Geb.: 02-04-2010   VDH/DWZB B : 18100
(Alex Baranowskij x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Franke Anja
 
 Stepun's Bogdana
Geb.: 02-04-2010   VDH/DWZB B : 18102
(Alex Baranowskij x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
 Stepun's Bozjena
Geb.: 02-04-2010   VDH/DWZB B : 18103
(Alex Baranowskij x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Jahn-Awe H.
 
 Stepun's Barishnija
Geb.: 02-04-2010   VDH/DWZB B : 18101
(Alex Baranowskij x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
 
Puppyklas (7/7)
1 VB  Pyashka's Bajara
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18093
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
2 VB  Ischyma Qumaira
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18072
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Wilde Markus
 
3 VB  Pyashka's Barinka
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18091
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Rockstroh Ines
 
4 VB  Pyashka's Baisa
Geb.: 08-02-2010   VDH/DWZB B : 18092
(Kuskaya's Grischa x Ch. Pyashka's Adlesha)
Fokker : Buchmann Joachim - Eig.: Kamp Joyce E.
 
VB  Ischyma Qilaja
Geb.: 08-01-2010   VDH/DWZB B : 18069
(Coburn Meyta Samhain on Fire x Ischyma Kandra)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Nühnen-Planté Inga
 
VB  Jorsa's Babajaga
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18077
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
F.&Eig.: Döring Rudolf
 
VB  Jorsa's Bianca
Geb.: 20-01-2010   VDH/DWZB B : 18076
(Diego von Zarskoje Selo x Ebony Majove Bohemia)
Fokker : Döring Rudolf - Eig.: van Essen Henk & Aafke
 
 
Jeugdklas (11/12)
1 U JgdVDH JgdCAC Jug.-Jahressieger 2010 JBOB
Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Igrushka Aurora
Geb.: 25-05-2009   LOSH : 1064844
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Volna-Alexandra d'Ymauville)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
3 U  Nadienka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17977
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
4 U  Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
U  Anjewska vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18006
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
F.&Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
U  Anuschka vom Falkenhorst
Geb.: 28-09-2009   VDH/DWZB B : 18035
(Turgai's Feopen x Janscha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Kolberg Natascha - Eig.: Gerwers Thomas
 
U  Tessa Grotius
Geb.: 09-04-2009   PKR.X : 58699
(Duszek z Jurajskich Biskupic x Raduga Grotius)
Fokker : Sadowski A. - Eig.: Otto Michaela
 
U  Stepun's Agniia
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18028
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
U  Ipatyev Hazi Cezarina Carevna
Geb.: 21-08-2009   VDH/DWZB B : 18099
(Ch. Ischyma Carat x Ch. Ipatyev Hazi Bianka Baroness)
Fokker : Nagy T. - Eig.: Kirsch Evelyn
 
U  Newesta Raschi-Pack-Buran
Geb.: 08-04-2009   VDH/DWZB B : 17969
(Turgai's Feopen x Feja Raschi-Pack-Buran)
F.&Eig.: Bührmann Ludger
 
U  Alesja vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18008
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Schmidt Uwe & Cordelia
 
afw  Odessa aus dem Zarenreich
Geb.: 16-10-2009   VDH/DWZB B : 18039
(Ladianov aus dem Zarenreich x Iliana aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Intermediaire Klas (7/9)
1 U VDH
Pagranitsjniki Chaya
Geb.: 09-03-2009   NHSB : 2742273
(Borzowski's Nice Man Jack x Blagorodnja Krasota Zadira)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
2 U RVDH
Lia vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17928
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wille Michael
 
3 U  Stepun's Zora-Zarina
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17891
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
4 U  Mariza aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17917
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
U  Rasswet's Camee
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17934
(Rasswet's Burattino x Vasilisa Prekrasnaya iz Podnebesija)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Winter Anke
 
ZG  Maraya aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17915
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
ZG  Rasswet's Chernila
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17940
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
F.&Eig.: Wille Marion
 
afw  Japejukan Krasivaja Kira
Geb.: 27-08-2008   S : 22939/2009
(Ch. Staraja Russa Babitzin x Ch. Darbaschan's Sweet As Candy)
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: M-Håkansson Helena
 
afw  Lawinja vom Sölring Hus
Geb.: 25-09-2008   VDH/DWZB B : 17908
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Rose Esther
 
 
Open Klas (15/18)
1 U VDH CAC
Chira Wolfskaïa
Geb.: 08-07-2003   VDH/DWZB B : 17557
(Porosha de Xanishka x Ofedovna-Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Rockstroh Ines / Taffner Andreas
 
2 U RVDH RCAC
Stepun's Xaranowa
Geb.: 10-02-2007   VDH/DWZB B : 17687
(Stepun's Sewastopol x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
3 U  Uljanow Barsois Carenina
Geb.: 05-06-2005   VDH/DWZB B : 17482
(Afelia's Doijan x Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte Christina - Eig.: Breitenbach A.
 
4 U  Teine Vienna Kalinow
Geb.: 08-07-2008   VDH/DWZB B : 18042
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
U  Scharkow's Bogisha
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Kühlmann Martina
 
U  Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17875
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Kühlmann Martina
 
U  Volodja az Aftab Faizabad
Geb.: 09-09-2004   VDH/DWZB B : 17401
(Ch. Oural des Princes de Kazan x Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier Jean-René / Dry Igor - Eig.: Breitenbach A.
 
U  Ischyma Milayka Miloslava
Geb.: 04-03-2008   NHSB Imp. : D 2710373
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Steenvoorden Wela
 
U  Ekatarina Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17732
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Tomczak Jutta & Axel
 
U  Tovaritch's Boltuska
Geb.: 23-07-2005   CKC : RN042561/B17733
(Ch. Pierre-Maitre de Tchesskaïa x Helinka vom Sölring Hüs)
Fokker : Hancock G. & L. - Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
U  Velikij Ljudmilla
Geb.: 12-11-2006   VDH/DWZB B : 17919
(Japejukan Kommando x Velikij Jirina)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Wille Michael
 
ZG  Marfa Iz Razdolia
Geb.: 15-05-2006   NHSB : 2634129
(Cherny Monarch iz Razdolia x Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Tuip Marij
 
ZG  Bolodenka od Podhorniho Vrchu
Geb.: 22-11-2006   VDH/DWZB B : 17814
(Stepun's Towarisch x Stepanida de Nikolaïev)
Fokker : Vodicka Petr - Eig.: Jansel-Steidl Barbara & Erich
 
ZG  Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
ZG  Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
afw  Krassotka Raschi-Pack-Buran
Geb.: 04-10-2005   VDH/DWZB B : 17521
(Ch. Klingsor's Ontario x Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Schmidt Petra
 
afw  Ninotschka Kalinow
Geb.: 26-06-2006   VDH/DWZB B : 17623
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Locher Stephan
 
afw  Bilans Dark Side of the Moon
Geb.: 05-03-2006   PKR.X : 5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory x Bilans Avantgarda)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer Sabine
 
 
Gebruiskhondenklas (1/2)
1 U VDH
Uljanow Barsois Calypso
Geb.: 05-06-2005   NHSB : 2596510
(Afelia's Doijan x Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte Christina - Eig.: Fakkert Anna
 
afw  Baruschka's Katinka
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17461
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
F.&Eig.: Schönfeld Sabine
 
 
Kampioensklas (9/10)
1 U VDH Jahressieger 2010 Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Chaijka
Geb.: 30-06-2007   VDH/DWZB B : 17920
(Ch. Ailica's Chamberlain x Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Wille Michael
 
2 U RVDH
Ch. Rasswet's Belana
Geb.: 06-05-2006   VDH/DWZB B : 17604
(Jelistaz Just Like Pistachio x Stepun's Sirodka)
F.&Eig.: Wille Marion
 
3 U  Ch. Ljudmilla aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17748
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
4 U  Ch. Enjoy van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   NHSB : 2598747
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
F.&Eig.: Hoorneman Frits
 
U  Ch. Pyashka's Adlesha
Geb.: 14-01-2004   VDH/DWZB B : 17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa x Ch. Pyashka de Xanishka)
F.&Eig.: Buchmann Joachim
 
U  MCh. Dajanka Alexander
Geb.: 31-08-2003   VDH/DWZB B : 17193
(Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka x Adjanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
U  Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Troxler Jeannette - Eig.: Weiser-Stratmann Anita
 
U  Ch. Ischyma Fashion
Geb.: 28-09-2003   VDH/DWZB B : 17210
(Ch. Rajski Ptak Polot x Ch. Ischyma Alyne)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
U  Artemesia Mierzalocs Borzoi
Geb.: 19-10-2004   VDH/DWZB B : 17375
(Orel des Princes de Kazan x Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Breitenbach A.
 
afw  Ch. Scharkow's Bora
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17791
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Herbe Bärbel
 
 
Veteranenklas (3/3)
1 U VetVDH VetCAC
Ch. Pyashka de Xanishka
Geb.: 12-04-1999   VDH/DWZB B : 16692
(J'Aroslav de Tchesskaïa x Lasnaja de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Buchmann Joachim
 
2 U VetResVDH VetResCAC New DWZRV Vet.Ch.
Ch. Chaika Alexander
Geb.: 01-05-2002   VDH/DWZB B : 17031
(Mishenka's Leonow x Zaruschka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
3 ZG  Hrabrost Raschi-Pack-Buran
Geb.: 14-08-2002   VDH/DWZB B : 17075
(Sverkay x Dascha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Otto Michaela
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven